www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Przekroczenie terminu wydania decyzji odwoławczej (1403 - wyświetleń)
- Autor Jolalala Dodany 2014-06-30 21:18
Witam, 16 maja miałam komisję odwoławczą w WZOoN. Zostałam poinformowana, że decyzja przyjdzie za ok 3 tyg listownie. Nic nie przyszło. Zgodnie z KPA na wydanie decyzji odwoławczej jest 30 dni, a w przypadku przekroczenia tego terminu muszę zostać poinformowana o tym fakcie. Niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałam nic. Dzwoniąc tam 2 tyg temu powiedziano mi, że mają dużo wniosków, są opóźnienia, ale na pewno do tygodnia decyzja przyjdzie listem poleconym. Oczywiście nic nie ma. Czy w takiej sytuacji w ogóle można coś zrobić? Czy organ odwoławczy może ot tak sobie nie wydawać decyzji w terminie nie informując mnie o tym?
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2014-07-01 13:36
Jak na razie "poślizg" jeszcze nie jest dramatyczny.Myślę, że jeszcze spokojnie czekaj. Wiem, że to denerwujące lecz chyba konieczne.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Przekroczenie terminu wydania decyzji odwoławczej (1403 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill