www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Czy należy się jakikolwiek zasiłek lub renta? (1618 - wyświetleń)
- Autor cecylka Dodany 2007-06-13 09:50
Mam pytanie,moja córka ma lat 18-ście chodzi do szkoły specjalnej ale zawodowej ma orzeczenie o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności z upośledzeniem umysłowym w stopniu lekkim,i opinię od lekarza medycyny pracy iż może pracować w warunkach pracy chronionej.Zaznaczę że chodzi jeszcze do szkoły i nie wiem co dalej ponieważ ona nie radzi sobie na tych praktykach,ja ją dowoże i do szkoły i na praktykę.Nie zna się na zegarku i nie ma poczucia czasu.Czy te opinie są już na stałe? czy po skończeniu szkoły będą robione jeszcze jakies badania?a jak nie to gdzie się kierować po pomoc?dziękuję i proszę o informację
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2007-06-13 11:32
Według mnie,te opinie nie są na stałe w każdej chwili można złożyć wniosek do komisji w powitowym zespole orzekającym o niepełnosprawności o pogorszeniu stanu zdrowia córki,życzę powodzenia na komisji.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Czy należy się jakikolwiek zasiłek lub renta? (1618 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill