www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Lekarz orzecznik ZUS a zlecenie dodatkowej konsultacji ? (2447 - wyświetleń)
- Autor Lord94 Dodany 2014-07-23 19:05
Witam tak jak w temacie byłem w siedzibie ZUS-u w celu przyznania mi renty z tytułu niezdolnosci do pracy lekarz przejrzał moją dokumentację po czym powiedział że bedę skierowany na dodatkową konsultacje do lekarza pulmonologa gdyż mam astmę , i tutaj pojawia się moje pytanie na czym to badanie u pulmonologa będzie polegać ta konsultacja , czy ktoś z Was miał podobnie i był kierowany na konsultacje choćby z astmą ?:-) czy duzo zależy od tej konsultacji z lekarzem pulmonologiem wyznaczonym przez ZUS i czy to teraz los leży w rękach pulmonologa czy dostane rente czy nie ?? I jak to wgl wygląda , proszę o odpowiedzi i pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor m166 Dodany 2014-07-23 19:10
a chorując na astmę - nigdy nie byłeś u pulmonologa ? bo ja tak jak również u alergologa zawsze mi robili spirometrie oraz inne "bzdety" ;-) oczywiście opina lekarza biegłego będzie decydująca
pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Lord94 Dodany 2014-07-23 19:11 Zmieniony 2014-07-23 19:19
u pulmonologa miałem robioną spirometrie i wywiad i tyle :-) czy tak samo bedzie to wygladało u lekarza konsultanta ?:-)
Bardzo prosze podziel sie jak to wyglądało u CIebie ?:-)
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-23 21:10
Przy astmie podstawa to spirometria.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Lekarz orzecznik ZUS a zlecenie dodatkowej konsultacji ? (2447 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill