www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Ankieta-pr.mag-adaptacja mebli biurowych (2478 - wyświetleń)
Autor Aleksandra Markowska Dodany 2007-06-17 20:29
Witam!
Nazywam się Aleksandra Markowska i jestem studentką V roku Technologii Drewna (SGGW w Warszawie). Piszę pracę magisterską pt. "Projekt mebli biurowych dostosowanych do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich". W związku z tym przeprowadzam ankietę, gdyż uważam, że dane książkowe dotyczące tego tematu są już przestarzałe i nieaktualne (najczęściej oparte na podstawie badań z lat 70-80-ych). Ankieta ta jest adresowana przede wszystkim do osób poruszających się na wózkach inwalidzkich i wykonujących pracę biurową poza swoim miejscem zamieszkania, ale także do wszystkich innych osób, które chcą się ze mną podzielić swoimi cennymi uwagami. Za wzięcie udziału w ankiecie z góry wszystkim bardzo serdecznie dziękuję :-).
Tutaj znajduje się ta ankieta: http://www.ankietka.pl/2888/przystosowanie_mebli_i_pomieszczen_biurowych_do_potrzeb_osob_poruszajacych_sie_na_wozkach_inwalidzki.html

Serdecznie pozdrawiam
Ola
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Ankieta-pr.mag-adaptacja mebli biurowych (2478 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill