www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / pod rozwagę - naprawdę warte przemyślenia (1783 - wyświetleń)
Autor mg-maciek Dodany 2014-08-28 11:05
Witam,
Przypadkiem trafiłem na Wasze forum i widzę, że w temacie pracy to lekko nie macie.

Nie będę tu opowiadał o super kasie ale zarobić się da, znam takich, którzy całkiem nieźle sobie radzą w branży MLM bo taką pracę mam na myśli – wiem zaraz ktoś napisze piramida albo inna sekta – stara śpiewka "znawców" życia ale zajęcie naprawdę warte przemyślenia zwłaszcza dla osób, które mają dochód ale zbyt mały a są pracowici i chcą zarabiać więcej.

Zajmuje się MLM (pracuje też oprócz tego na etacie) i wiem, że wiele osób niepełnosprawnych świetnie sobie radzi w tej branży. Przykładem jest 60 osób niedosłyszących z grupy mojego kolegi.

Jeśli ktoś przeczyta ten post i będzie chciał dowiedzieć się na co uważać albo jakich firm szukać, a jakich unikać to proszę o kontakt: maciej.g@wp.pl

Spotkać się też mogę - działam na terenie Opolszczyzny i Śląska

Pozdrawiam serdecznie !
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / pod rozwagę - naprawdę warte przemyślenia (1783 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill