www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Witam Wszystkich (4918 - wyświetleń)
- Autor Gollum Dodany 2014-09-23 15:38
Witam.
Jestem tu nowy.
Pozdrawiam wszystkich.
Służę pomocą przy problemach komputerowych.
Skladanie, naprawa - problemy z systemem itp.
Jestem z Krakowa więc w razie czego mogę nawet u kogoś w domu pomóc przy komputerze.

Jestem niedowidzący (degeneratio retinae pigmentosa - już dość zaawansowana ;-) - 2 st. pola widzenia)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-09-23 16:31
Za daleko mieszkasz więc z pomocy przy kompie nici, ale chętnie z Tobą porozmawiam. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-09-23 16:47
Super.
Przy problemach softwerowych odległość nie stanowi jakiegoś problemu - istnieje coś takigo jak zdalny dostęp do systemu - mozna cokolwiek podziałać przez zdalny pulpit - oczywiście prace sa ograniczone, ale mimo wszystko sa spore możliwości.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-09-23 16:51
Ok. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-09-23 16:53
Zdążyłem się zorientować nieco i wygląda na to, że masz duszę romantyczną.
Lubisz o miłości prawić :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-09-23 16:58
Pewnie więcej tu takich dusz bywa. :-))))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-09-23 17:05
Pewnie tak.
Jak mniemam (samo miejsce o tym mówi) również masz jakies problemy ze wzrokiem?
I jeśli to nie jest tajemnicą - skąd klikasz?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-09-23 17:08
Nie wiem dlaczego to miejsce ma świadczyć o problemach ze wzrokiem. To jest forum ON czyli różnie niesprawności tutaj spotkasz. Ja mam kłopoty z szybkim poruszaniem się. A klikam z zachodniej Polski. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-09-23 17:11
Tajeeemnicza :-)
OK - nie wnikam.
Też pochodzę z zachodu Polski, ale sie w czasach prehistorycnych przeniosłem do Krakowa :-(

Mea culpa - trafiłem tu wpisując w google forum osób niewidomych i niedowidzących - pojawił sie link i ... oto jestem :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-09-23 17:19

>Mea culpa - trafiłem tu wpisując w google forum osób niewidomych i niedowidzących - pojawił sie link i ... oto jestem :-)<


Oczy, nogi czy inne niesprawne w pełni części ciała nie przeszkadzają w wymianie poglądów. Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze klikało. :-)
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2014-09-23 17:25
Też tak sądzę ;-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Witam Wszystkich (4918 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill