www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Prośba o wypełninie ankiety (1667 - wyświetleń)
- Autor dorocienia1985 Dodany 2014-10-12 09:12
Nazywam się Dorota Orłowska. Jestem studentką V roku Psychologii. Obecnie prowadzę badania do pracy magisterskiej. Muszę przebadać od 100 do 150 osób. Ilość kobiet i mężczyzn ma być mniej więcej taka sama Pytania w ankiecie są zamknięte i udział w badaniu nie powinien zająć wiele czasu. W razie pytań proszę o kontakt e-mailowy. Jeśli nie byłby to problem proszę o rozesłanie tej wiadomości wśród swoich znajomych.
Dziękuje za pomoc.

Ankieta znajduje się tutaj
https://docs.google.com/a/swps.edu.pl/forms/d/13pnx_ALVlmC05rlR2-GiRnDQAWeMPyf-DghcxXKW1DI/viewform
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2014-10-12 12:49 Zmieniony 2014-10-12 13:07
Logowanie do Google Docs z Twoją ankietą wymaga:

a) Posiadania konta Google
b) Zalogowania się za jego pomocą.

Nie wszystkim musi to odpowiadać (bo mogą nie chcieć podawać takich danych, ich adres e-mail może zawierać imię i nazwisko itd.), a część ludzi zwyczajnie nie korzysta z konta Google.

Jeżeli chcesz zwiększyć szanse na to, że ludzie ankietę wypełnią, proponuję ustawić ją tak, żeby możliwe było wypełnienie jej bez logowania się do konta Google - żeby była prawdziwie anonimowa.

EDIT: "6.Zdarzyło mi się wypisywać czek, gdy wiedziałem, że nie mam na końcie dość pieniędzy na jego pokrycie. " - Nie wypisuję czeków, tak jak większość Polaków - czy tłumaczenia kwestionariuszy powstałych pierwotnie w Anglii lub Ameryce nie powinny uwzględniać realiów kraju docelowego (Polski)?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Prośba o wypełninie ankiety (1667 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill