www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Pytnie wzgledem dotacji i pracy (1388 - wyświetleń)
Autor SmutnyPonczus Dodany 2007-06-24 22:07 Zmieniony 2016-09-22 09:13
Witam mam 21lat i orzeczenie o niepelnosprawnosci (Stopien umiarkowany) Pochodze z podlasia a dokladnie z miasta gdzie nie jestem w stanie znalesc pracy pomimo czestych uderzen chociazby do urzedu pracy, nie posiadam renty... Jedyna prace jako udaje mi sie podjac to na czarno i najczesciej jest to praca "ciezka/fizyczna" do tego na krotki czas, nie jestem w stanie tak pracowac - Pracy sie nie boje, lecz do wykonywania ciezkiej pracy brak mi sil i zdrowia ktore jest juz niestety nadwyrezone. Jestem w trodnej sytuacji a przeciez za cos zyc trzeba...

Od zawsze bardzo powaznie myslalem nad otwarciem "czegos wlasnego" lecz niestety nie stac mnie by moc zrealizowac nie tyle co moje marzenie tyle co cos co pozwoli mi przetrwac.. Jako mloda osoba nie posiadam zadnych wartosciowych rzeczy by moc wziasc kredyt np. z banku zastawiajac pod kredyt np. mieszkanie ( ktorego osobiscie nie posiadam na wlasnosc )... Czy jest jaka kolwiek mozliwosc by taka osoba jak ja otrzymala dotacje lub np. pozyczke na wlasny biznes? Jestem zdesperowany poniewaz starajac sie dowiedziec czegos na ten temat w miejscach gdzie powinno mi sie udzielic informacji na ten temat ludzie milcza, pracownicy milcza jak by byla to jakas tajemnica i wszystko bylo juz ustawione niczym tak jak by nie chcieli juz kolejnych podan z wlasnym biznes planem. Bardzo bym prosil o pomoc w ksztalcie choc informacji czy aktualnie sa jakies dotacje/dofinsowania w ktorych osoba niepelnosprawna moze sprobowac swych sil ???

Jednoczenie piszac tego posta informuje iz szukam pracy i podejme sie kazdego zajecia ktore bede w stanie wykonac. Jezeli znajduje sie ktos kto moglby mi pomoc to bardzo prosze o takie wsparcie:) Wzamian oferuje solide i sumiene wykonywanie zadania ktore zostanie mi powiezone, naprawde bardzo powaznie podchodze do spawy. Pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Pytnie wzgledem dotacji i pracy (1388 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill