www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Rozryfka - forum ON (24127 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor .szczerbaty. Dodany 2014-10-14 22:35
Tworzenie nowych nicków, prowokacje,
jestem tu nowy ;-) traktowanie innych jako .......

Tak się bawi ON ?
Nadrzędny - Autor .szczerbaty. Dodany 2014-10-14 22:58
Przepraszam uczestnika tego forum za wykorzystanie jego nazwy, a to potwierdza że moderatorzy tego forum i powołali zadaniu jakie im dano.
Pozdrawiam tych ktorzy pisali rowniez tych co niestety dali sie manipulowac, przez wiadomą osobę.
Pozostał tylko żal.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-14 23:13
Chcesz się bawić - baw się, poczytaj niektóre wybrane:

asia025: 

Walnij sie w łep w niewymuszony sposób to bedzie najlepszy dowcip wieczora heheheheheee:))))))))))))))))))

asia025:

Nie suchar bo ocieka kloaką jak karzdy dowcip glutojada.

asia025:

Fauszem obłudą tez? Golum i wojtek to jedno. Jola i kobitaA to drugie. Lidiam sama ze soba pisze to kim jest lidzia?
Szczerbate są dwa bo jeden to Golum.

asia025:

I kto to mówi?????????????????? Największe hamidło na forum razem z tamtą ....

asia025:

za co mu dziekujesz bluengel za tematykę rodem z kibla? hehehe:))))))))

asia025:

Ty Lidzia  oczywiście rozumiesz bo wszystkie są o sraniu i sikaniu niepełnosprawnych. Ja pier...jakie kurtularne starocie tu piszom.

asia025:

Intęligentna jestes jak twoje pan tofle hehehehe:))))))))))))) kazdy mowi buty tylko kobiecina miala zawsze pantofelki hehehe rozmiaru 43 hehehe;)))))))))))

asia025:

Cześć Lidzia! Czekamy na kobitkę A? hehehehe Może inny jej nick? Przybiegnie z biegunkom  hehehehehe )))))))))))))))))


szczerbaty:

PISZE TU MUNDRY GILOJAD
PISZOM TEZ INNI A RACZEJ PISALI
DOPUKI
KURTULARNE JOLE I LIDIANY Z GLONOJADEM
NA CZELE ICH NIE POOBRAZALI.
LEP NIBY NA MIEJSU I POSTEMP W KULTURZE
ALE NIESTETY MUZDZKI KURZE

szczerbaty:

POWIEM TAK .IDIOTYCZNE TE ROZRYWKI
TAK JAK WONTEK TRZECH PEDALOW ALBO KSIEDZOW
WITAJ ZEGNAJ BUZI DUPCI
ALBO LEZBY LUB MOCHERY
WITAJ LIDZIU WITAJ JOLU
DO DUPY TAKIE GADANIE

szczerbaty:

DLA TEGO FORUM LEPIEJBY BYLO ABYS SIE NIGDY NIE PPZYWIAZYWALA.
TY I TWOJE WCZESNIEJSZE WCIELENIA .BOBER REA KOBIETAA WYPENDZILY Z FORUM WIELE WIECEJ OSOP

szczerbaty:

BIDNA NOWA JOLA SPAC PRZES
PRZESLOSC NIE MORZE BO WREDNOSC PRELEWA SIE NA FORUMIE
A  POCIESZYCIELKA LIDZIA LIRZE JEJ NOWE RANY

staruszka123:

OLCIA TY JAK LIDZIA JESTES CUD MIÓD I ORZESZKI,TAKA DOBRUCHNA SŁODZIUCHNA JAK LANDRYNECZKA TYLKO RZYGAĆ.A POKNIJ TY SIE W TE SWOJA SIEKANĄ KAPUCHE

i coś o tobie:
staruszka123:

DLA TYCH NORMALNIEJSZYCH-SZCZERBATY BEZ KROPEK TO NASZ STARY SZCZERBUŚ,A KROPKOWANY TO TAKA JOLCIA VEL REA VEL KOBIECINKA VEL BOBEL

staruszka123:

HĘ GOLLUM JAK TAKIS PIEKNY JAK TEN OD PIERŚCIONKA TO WSPOŁCZUCIE  I NIE DZIWOTA ZE SIE SŁOWNIKIEM PODPIERASZ STALE GO INNYM WCISKASZ.COZ BRZYDKI MOZE NAUCZYC SIE ZASAD ORTOGRAFII ALE I TAK STALE BEDZIE BRZYDKI.TAKA KARMA CZŁOPCZE.))))))))))))))


ale to ja obrażam, Lidia i Jola, to my knujemy spiski, to my posądzamy o wielokonto... - tego jest więcej.
Miłej lektury.
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-10-14 23:51
Poszkodowany jestes ale na rozumie Zobacz czy kto wszedl jako nowy i zaraz zaczal niesmaczne dowcipy zamieszczac tylko o wyproznianiu napelnianiu sloikow tym samym ze niby ON tak robia Jak na nowego odrazu przylgnołes do przebierańczyni Jolusi jedenstusi.hehehe niby ON a jak małpa złośliwy Wszystkim wmawiasz że masz humor ale códzym kosztem
Sie zamknij z tymi cytatami bo pasuja do Ciebie za co sie masz? Tak nowy zaczyna? Najpiewr ze komputer zdalnie naprawisz a potem ze nie widzisz to jak naprawiasz? Inteligęt tylko zlosliwy jestes dla mnie a z On szydzisz bo jeden dowcip rozumie ale jeszcze i jeszcze coraz gorsze Przeczytaj je wszystkie naraz Uwazam że tylko cham dla ON tak robi Mam prawo tak uważać czy nie?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-15 21:22
Typowe zachowanie samotnych i sfrustrowanych dziewczynek. Dziewczynek rozpuszczonych przez tatusia, mających problemy psychoegzystencjonalne.

Świetnie się bawisz cudzym kosztem. Kiedy obrażasz i wyzywasz innych przy poklasku sobie podobnych, ale zabawa się kończy i zaczyna się płacz kiedy ktoś wytknie twoje niedoskonalości.
Nadrzędny Autor asia025 Dodany 2014-10-20 16:44
Mama prosiła żebym Cie poprawiła bo to trudne słowo to egzystencjalne anie egzystencjolane Że jestem rozpuszczona przez tatusia podobno zgadłeś, ale ja sie nie zgadzam hehehehe tata zabrania mi z Wami pisać!!!! :-( :-(
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2014-10-21 22:23
TY GOLUB POCZYTAJ SWOJE WPISY I JOLI .
I PSZESTAN WYPISYWAC GLUPOTY
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-21 22:28
Musisz zjadać mniej sucharów bo popsuły ci się od nich nie tylko zęby.
Nadrzędny Autor Gollum . Dodany 2014-11-09 14:34
I włosy
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2014-10-15 06:30
CZytaj czytaj - kolejna świżuteńka porcja.
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-10-14 23:58
przez piec lat nowi przychodzili rzadko  teraz wysyp w ciagu tygodnia hehehe:))))))))I jacy mondrzy wszyscy jakie inteligętne tematy hehehe:))))))))))i nagle nikomu nie pszeszkadzaja kłutnie pewnie ON ze slabym wzrokiem wszyscy hehehehe:)))))))
Sczerbuś pozdrawiam cieplusio hehehe:)))))))))  podrubkę też hehehe:))))))))))))))))
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2014-10-18 20:09
DZIEKUJE I ODPOZDRAWIAM. CHYBA KAZDY B
YLBY ZADOWOLONY
GDYBY
MIAL NASLADOWCE.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2014-11-02 08:15
TE WIELOKROPEK GDZES JEST
STARUCHA WRESZCIE GDZES POD PLOTEM PADLA
?
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-11-02 11:16
SZCZERBUS JESTEM CZYTAM,CZEKAŁAM PRZY PŁOCIE KIEDYS SIE ODEZWIESZ.A TY LEZYSZ POD PŁOTEM?:-))))))))))))))
Nadrzędny - Autor .szczerbaty. Dodany 2014-11-03 12:20
Jestem, czytam to "interesujace " forum ktore ciągną sztuczne twory takie jak ja.
Jestem nowy na tym forum.
Coż, forum niby jak inne tylko dlaczego nie ma tu innych pań. Czy ON to sami faceci i Lidian.
Z tego co widze to w tym roku jest wielki urodzaj na "nowych" panów a raczej fanow Lidian.
Jedna kobietka a ma takie powodzenie wszyscy ją adorujemy (moze dlatego ze jedna)
Tylko gdzie poznikały inne ktore podobno tak licznie tu pisaly?(nie wiem, nowy jestem)
Tylko gratulować takiego powodzenia.
Najpierw pojawil sie wojtekk, potem " swierzy" Gollum ktory zaczął od atakowania innych min. za błędy i oczywiście obrony Lidian.
Kolejny swieżak pojawil sie z Krakowa. Prawie informatyk potrafiacy zdalnie naprawiać innym elektroniczne sprzęty.
Aby nie bylo tak " jajecznie" w międzyczasie pojawila sie nowa Jola11. Taki sam sztuczny twór tylko negatywny.
Teraz doszedł czlowiek z Kaszub.
Oczywiscie twardo stapajacy po ziemi W z K , "Bo bez Kaszebe nie ma Polszy, a bez Polszy nie ma Kaszebe" .
Jest jeszcze nowy Mlody ktory jak napisał że rozruszal to martwe forum.
Jednym zdaniem, jest to calkiem nowe forum i stara Lidian ?
Przepraszam tych ktorych pominąłem ale ich pojedyncze wpisy nie maja żadnego znaczenia.
Przyszlo nowe.
A może wzorem Mlodego pospiskuje trochę.
Może to celowe dzialanie moderatorów tego forum. Którzy nie potrafili zrozumieć tej kawiarenki i ilości wpisow ktorych podobno tu było ok stu dzienie . Może to ich celowe działanie, wrowadzanie złych postaci Rea, kobietaA teraz Jola11 która zaczyna wygładzać swoje oblicze.
Moderatorzy zauważyli że ich dzialania obróciły się przeciwko im, i pozycjonowanie forum w necie gwałtownie spadło?  Trzeba cierpliwie czekać może dojdzie kilka interesujacych nowych postaci i forum ruszy w górę.
Pewnie to wiedzą tylko masoni i iluminaci tego świata.

Z niecierpliwością oczekujacy wielu nowych barwnych postaci szczególnie pań aby ponownie (podobno, jestem nowy)
te forum jak jeszcze niedawno tętniło  życiem.
Z forumowym pozdrowieniem dla Was
.   ?   .
wielokropek
Nadrzędny - Autor .szczerbaty. Dodany 2014-11-03 12:23
I oczywiście,  zapraszam na kawę do kawiarenki.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-11-03 13:21
Wiem kim jesteś Szczerbaty wielokropku. Miej honor, miej jaja i powiedz to wszystko jeszcze raz, ale pod Twoim właściwym nikiem.

PS Nie jestem stara jak to napisałeś. :-) .
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2014-11-05 00:07
Potwierdzam to co powiedzial szczerbaty z kropkani, czyli ja z jajami
Ty Lidian wiesz wszystko. A stara i tak jestes - stara forumowiczka
;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-11-05 04:06
Przybył Ci tylko nowy nik, ale jaj i honoru nadal nie masz.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2014-11-05 04:33 Zmieniony 2014-11-05 04:37
Nie pytam o Twoje niki ale Ty nigdy jaj nie bedziesz miala .
Moze starucha albo szczerbaty da Ci potrzymac :-)
A stara i tak jestes :-):-):-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-11-05 08:20
Tymi słowami podpisałeś się pod tym co powiedziałam.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2014-11-05 08:46
Ty zacznij myslec  bo gadasz glupoty
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-03 12:38 Zmieniony 2014-11-03 12:41
Gdybyś czytał uważnie i ze zrozumieniem miałbyś na swojej liście co najmniej jednego usera mniej.

Bardzo mnie ciekawi gdzie znalazłeś informację o kimś kto naprawia urządzenia elektroniczne zdalnie - jakoś nie widzę takiej osoby tutaj - jakieś masz omamy, albo coś...
Tak właśnie tworzą się plotki - najczęściej roznoszone przez dewotki i dewotów - czyżby...?

Ja zacząłem od atakowania za błędy? Kolejny przykład, że nie czytasz ze zrozumieniem i tylko wybiórcze posty.

I tak na zakończenie - nie rozumiem, skoro tak ci źle i taki jesteś zdegustowany tym forum to co tu jeszcze robisz?

To forum właśnie tak wygląda przez takich jak ty - rozsiewających plotki i doszukujączych się teorii spiskowych.
Nadrzędny - Autor .szczerbaty. Dodany 2014-11-03 16:18
Zarzucając innym omamy i oskarzajac o rozpowszechnianie plotki- trzeba pamiętać co się samemu napisało.
czyzby ? Zawiodła pamięć.  Jak się tworzy fikcyjne postaci trzeba pamiętać co ktora napisala !

> Witam WszystkichGollum2014-09-23 15:38Witam. 
> Jestem tu nowy.
> Pozdrawiam wszystkich.
> Służę pomocą przy problemach komputerowych. 
> Skladanie, naprawa - problemy z systemem itp.
> Jestem z Krakowa więc w razie czego mogę nawet u kogoś w domu pomóc przy komputerze


Na Twoje atakowanie za błędy innych -też są na to przyklady- Twoich wpisów.
Wspomnę choćby Twój watek "wyrazów obcych" innych nie chce mi się szukać (mlody forumowicz jestem)
Nie rozumiesz co tu robię?
Mlody forumowicz jestes i jeszcze dlugo nie bedziesz wiele rozumiał.
Zresztą ja też nie rozumiem co robicie z tym forum.
Bo ono tak wyglada ja piszacy je tworzą. 
Ja nie piszę tego forum. Ja tylko wypunktowuje Twoje, Lidian i Joli11, wojtkak  nie czyste zagrywki zeby nie napisac wredne?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-03 17:37
Wiem co pisałem i:
Gdybyś czytał uważnie to wiedziałbyś, ze Gollum jest z krakowa i druga osoba nie założy tu już profilu o identycznym nick'u.
To raz, a dwa - gdzie tam jest napisane, że naprawiam urządzenia elektroniczne zdalnie?
Przeczytaj dokładnie co proponowalem - tylko ze zrozumieniem.

Co do atakowania błędów - i owszem, ale jak już wspominałem nie ja rozpętałem tą wojne - poczytaj dokładnie, a bęziesz wiedział dlaczego taki wątek powstał - kto zaczął od wyzwisk i ataku na mnie.

Co do wielotożsamości - powiem tylko tak:
Każdy sądzi innych według siebie.

Nie wiem czy zrozumiesz biorąc pod uwagę twój sposób interpretacji wypowiedzi.
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-11-03 22:51
LUBIE SZCZERBATYCH Z KROPKAMI I BEZ.:-)))
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2014-11-09 09:18
Przeczytaj w swoim wątku.  Znajdziesz tam zdalne naprawianie.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-09 10:49 Zmieniony 2014-11-09 11:00
Tak, ale nie urządzeń elektronicznych - trzeba czytać ze zrozumieniem.

>Przy problemach softwerowych odległość nie stanowi jakiegoś problemu - istnieje coś takigo jak zdalny dostęp do systemu - mozna cokolwiek podziałać przez zdalny pulpit - oczywiście prace sa ograniczone, ale mimo wszystko sa spore możliwości.<


Przytoczyłem swoją wypowiedź i zaznaczyłem co istotne dla ułatwienia, zebyś nie musiał wysilać się zbytnio.

Software - bardziej po ludzku oprogramowanie
Zdalny pulpit - umożliwia zdalny dostęp do systemu operacyjnego bez wzgledu na odległość podpiętego do sieci/do internetu. Umożliwia przejęcie pełnej kontroli nad systemem opracyjnym, za pomocą mojego komputera, myszki i klawiatury można wykonywać prace na pragramach oraz samym windowsem.
Prace są ograniczone - ponieważ niektóre awarie wymagają pracy "poza systemem" i wówczas zdalny pulpit nie pomoże. Ale można kimś pokierowac odpowienimi wskazówkami i przy odrobinie inteligencji z drugiej strony można sporo zdziałać.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2014-11-09 11:05
Czepiasz sie słówek. Napisałem ogólnie. Popij drinka, co prawda do 13 daleko, ale co tam.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-09 12:25
Tym postem potwierdziłeś swoje wielokonto.

Ja sie czepiam słówek?

>Kolejny swieżak pojawil sie z Krakowa. Prawie informatyk potrafiacy zdalnie naprawiać innym elektroniczne sprzęty<


To nie jest słówko - to ironia w pełnym zdaniu wyśmiewająca się z moich umiejętności, ale mówiaca o twoim braku wiedzy na ten temat.

I to nie ja się czepiam, ale ty czepiasz się ludzi na forum o byle co nie wiadomo za co i do tego pod wieloma nick'ami co zresztą sam zarzucasz innym - ale jak już wcześniej napisałem każdy ocenia innych według siebie
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2014-11-09 12:52
Odpowiem Ci tak.
Zawsze pisałem jako ja i każdy o tym wiedział, a zmienilem nick tylko raz.  Czy Ty masz wiecej nikow (nie mam pojecia kiedy i pod jakimi nickami, czy jestes "swierzak" jak piszesz?)Podkreślam to , odnośnie Twojej ryby z przepisu  i czepiania sie bezsensownego że ktoś pisze czasami lub stale z błędami.
Co do ironii,uważam że to sól słowa pisanego. I tylko od poczucia humoru zależy jak zostanie odebrana(spokojnie moge powiedziec ze tego poczucia u Ciebie jest nie wiele) mimo Twoich wysiłków aby to zamaskować.
Pisze to, aby wyjaśnić Ci że nic do Ciebie nie mam.
pozdrawiam
.szczerbaty.(z kropkami)
wielokropek

Jak Ty oceniasz to na to ja wpływu żadnego nie mam(ale moze doczytasz się na pw)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-09 12:58
Wali mnie to czy ktoś pisze z błedami czy bez - to nie moja brożka bo sam błędy popełniam. Nikt nie jest doskonały, ale jak już wcześniej wspominałem wątek wyrazuf opcyh powstał po nieprzyjemnym ataku na moja osobę w temacie z dowcipami. Kolejny raz piszę, że to nie ja rozpętałem tą wojnę. To nie ja zaatakowałem pierwszy, ale zostalem obrażony wsposób perfidny - popatrz sobie na daty i godziny co i kto kiedy napisał do kogo - czy ja wcześniej czepiałem się dzidzi? Nie, czy coś ją obraziłem - nie, za to ona mnie tak.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2014-11-09 13:15
Mnie też wali, tylko razi mnie jak ktoś zgrywa "bezblednego" zwracając innym uwagę szczegolnie gdy pisze "jestem tu nowy"

proponuję,  zacznijmy od poczatku.
cześć
ja też jestem nowy(choć nie jestem)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-09 13:46
Chyba się to nie uda.
Ja nie jestem typem człowieka, który lubi waśnie. Staram się być wyrozumiały, ale jeśli ktoś mnie obraża i to bezpodstawnie niech nie liczy na moją wyrozumialość - jestem złośliwy.

Ja nie moge napisać, że jestem tu nowy bo już od jakiegoś czasu tu jestem - zresztą również niejednokrotnie posądzany za zmianę nick'a :D

Nie wiem tak naprawde o co ci biega - ja tez nie lubię jak ktoś się kogoś czepia i mu przytyka.
Nigdy nie uważałem się za "bezbłędnego" bo pisałem kilkukrotnie, że nikt nie jest nieomylny i sam popełniam błedy - swoje tez umieściłem w wątku.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2014-11-09 20:58
Nie lubisz waśni? Ty wręcz to kochasz ! Pocztaj swoje dzisiejsze wpisy.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2014-11-08 08:44
Ponieważ zostałem wywołany przez szczerbatego vel wielokropka i dopiero dzisiaj tę wypowiedź przeczytałem

"Teraz doszedł czlowiek z Kaszub.
Oczywiscie twardo stapajacy po ziemi W z K , "Bo bez Kaszebe nie ma Polszy, a bez Polszy nie ma Kaszebe" .
To się wypowiem:
Zacznę od poprawnego podania tego cytatu pochodzącego z utworu poety Kaszubskiego Hieronima Derdowskiego

"„Nima Kaszëb bez Pölonii, a bez Kaszëb Pölśczi”, czyli „Nie ma Kaszub bez Polonii, a bez Kaszub Polski".
I zapytam: Czy masz zamiar szczerbaty vel wielokropu  w objawach swej frustracji atakować wszystkich " nowych" na tym forum?
Ile jeszcze nicków masz zamiar przybrać ?
                                                                                         Waldi.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2014-11-09 09:16
Dzięki za przypomnienie oryginalnego powiedzenia. Napisałem tak jak zapamiętałem.
Skoro pytamy.
Gdzie Ty widzisz frustrację i atak?
Czy to moje cytowane zdanie uważasz za negatywne okreslenie Kaszubów?
O nickach, odpowiem tak jak Lidian , czy ja sie pytam o Twoje? Jeśli nie jesteś jak filmowy doktor Jekyll i pan Hyde nic mi do tego.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-11-09 11:24
Wielokropek (.szczerbaty.)

>odpowiem tak jak Lidian <


Powiedz na jaką moją wypowiedź się powołałeś? 
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2014-11-09 11:33 Zmieniony 2014-11-09 11:36
Dobrze ze dopisałaś z dwiema kropkami.
Nie powolywalem sie na Twoja tylko swoja.
Gollumowi tyko powiem ze tu zaden problem aby za chwile pisał Golllum z Bialegostoku czy Lublina(to w odpowiedzi na niemożliwe)tak jak szczerbaty z dwiema kropkami
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-11-09 11:47

>Nie powolywalem sie na Twoja tylko swoja.<


Mówiąc "odpowiem tak jak lidian" powołałeś się na mnie. Jeśli powołałeś się na własną wypowiedź powinno być : odpowiem tak jak ODPOWIEDZIAŁEM lidian. Brak tego słowa zupełnie zmienił sens zdania , dlatego ze zdziwieniem spytałam , na którą moją wypowiedź się powołałeś. Mamy więc jasność. Takiej mojej wypowiedzi nie było.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-09 12:38
Ty jesteś jak tępa dzida :D
Nadal twierdzę, że jest to niemożliwe bo nie może tu nikt założyć takiego samego nick'a jak ja.

Zobrazuję ci to:

Gollum
Gollum z Lublina

zauważasz różnicę? Nie - jak mi przykro...

A teraz to co napisałeś - do tej wypowiedzi się odniosłem pisząc o nick'ach:

>...potem " swierzy" Gollum...


...Kolejny swieżak pojawil sie z Krakowa...<

Napisałeś o dwóch osobach nie patrząc na nick'a - bo gdybyś miał odrobinę oleju w głowie wiedziałbyś, że to jedna osoba bo nie jest możliwe założenia nowego konta z nick'iem już istniejącym.
Ale to wiem ja i wiedzą inni - wiesz i ty bo zakładasz coraz to nowe konto.

I tak jak napisała LIdia - nie masz jaj, a to, że coś merdoli ci się między nogami nie oznacza, że masz jaja - to są genitalia. Tylko tchórz ukrywa się pod różnymi nick'ami.
Nadrzędny - Autor golllum Dodany 2014-11-09 13:09
"Sluchaj tempa dzido, czy to dzida czy tępa wybież sobie, i sprawdź czy masz jaja" ? Pewnie tak, tylko gdzie?
A tak poważnie, to powinieneś przeprosić tzw. Dzidzie.
Wtedy możemy sprawdzać co kto ma.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2014-11-09 13:18
Mam nadzieje ze widzisz różnice! Moglo być G a nie g
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-09 13:40
Mogło, ale nie jest bo nie dasz rady przez duże G bo musiałbyś dodać jakiś znak - ty naprawdę nie rozumiesz... i brniesz w tym nadal - gratulacje.
Nadrzędny Autor Gollum . Dodany 2014-11-09 14:16
A może zrozumiesz?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-09 13:38
Nadal nie jest to ten sam nick bo prze małe g - widać nie rozumiesz słowa pisanego.

Qrwa - zakładasz konto z innym nick'iem i próbujesz mi udowodnić, że się da - ja pierdolę...
Ogarnij się - nie potrafisz przyznać się do błędu? Czy naprawdę nie rozumiesz?

Powtarzam NIE DA SIĘ ZAŁOŻYĆ KONTA Z IDENTYCZNYM NICK'iem
Nadrzędny Autor Gollum . Dodany 2014-11-09 14:14
Qrwa. Ogarnij się !
Nadrzędny - Autor Gollum . Dodany 2014-11-09 14:29
Dotarło!
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-09 14:59
Aleś jest upierdliwy - i nadal twierdzisz, że się da, ale jednak się nie da.
Kogo chcesz oszukać?
Z kogo chcesz zrobić idiotę ze mnie czy z siebie - bo jak narazie to robisz z siebie:
Gollum . (Gollum[spacja][kropka])
Gollum
Nadal nie widzisz różnicy?
Zaniechaj zanim zrobisz z siebie kompletnego błazna.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2014-11-09 21:16
To niby skad w Tobie tyle zlosci?5
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Rozryfka - forum ON (24127 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill