www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / udział w płatnych badaniach naukowych dla osób po URK (1274 - wyświetleń)
Autor doktorantka2014 Dodany 2014-10-19 17:25
Drodzy Państwo,
Jestem doktorantką w Zakładzie Logopedii i Językoznawstwa Stosowanego UMCS w Lublinie. Moje badania naukowe dotyczą postrzegania siebie i świata przez osoby z urazem rdzenia kręgowego. Badania są anonimowe i mają charakter indywidualnego wywiadu, który przebiega według z góry ustalonych pytań. Dopuszczalna jest forma telekonferencji, np. z użyciem Skypa. Istotne jest jednakże spełnienie poniższych kryteriów:
•    paraliż czterokończynowy – tetraplegia o charakterze wypadkowym – nagła utrata sprawności fizycznej
•    wiek w granicach 18 – 40 lat
•    okres minimum 1-go roku od urazu do maksymalnie 10 lat
•    wykształcenie minimum średnie
•    zarówno kobiety, jak i mężczyźni
•    ponadto: dokumentacja medyczna z rozpoznaniem jednostki chorobowej (np. szpitalna karta informacyjna)
Jeżeli spełniają Państwo powyższe wymogi, to gorąco zapraszam do udziału w płatnych badaniach. Dla zainteresowanych szczegóły pod adresem: katarzynaop@vp.pl. Państwa pomoc będzie dla mnie i dla świata nauki nieoceniona.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / udział w płatnych badaniach naukowych dla osób po URK (1274 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill