www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / pilnie szukam pracy (2737 - wyświetleń)
- Autor miniofilka Dodany 2014-12-03 23:58
Witajcie!  Szukam pracy, może być na umowę-zlecenia na terenie Tychów, Katowic, Mikołowa. Mam 36 lat, orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu lekkim, wykszt. wyższe. Ze względu na wadę wymowy (seplenienie) prace związane z obsługą klienta chyba raczej odpadają. Mój email to; faga@gazeta.pl
Nadrzędny - Autor marcinn18 Dodany 2015-01-04 21:40
Witam,
poszukaj na internecie podaję strony:
www.oxl.pl
www.gumtree.pl
www.lento.pl
na pewno coś znajdziesz obojętnie w którym mieście dlatego że coraz częściej zatrudniają niepełnosprawnych do pracy
Nadrzędny - Autor miniofilka Dodany 2015-01-05 22:39
Dzieki znam dobrze te stronki:)
Problem tylko taki, że w moim mieście i okolicach jeżeli już przyjmuja niepełnosprawnych to tych z II grupą i często do prac wymagających dobrej wymowy/dykcji albo /i dobrej prezencji:(
Jak już są takie oferty, do których nie mam przeciwskazań to z kolei sa to oferty za 6 zł/godz, praca za taką stawkę mnie nie interesuje....
Nadrzędny Autor marcinn18 Dodany 2015-01-06 20:24
Witam,
jeśli ja bym był na twoim miejscy to lepiej  pracować za te 6 zł za godzinę niż siedzieć w domu, a co do orzeczenia o niepełnosprawności czy od razu ci postawili III stopień czyli letki czy miałaś  II ale ci zmienili jeśli to drugie to powinnaś walczyć w sądzie mam kolego co słabo widzi ma stopień II ale chcieli mi zmniejszyć na III i się nie podał i wygrał w sądzie ja mam drugi stopień i mam 8 zł za godzinę, poszukaj na tych stronach co ci podałem najlepiej jakiś firm,organizacji co oferują oferty pracy i najlepiej tam składać orzeczenie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / pilnie szukam pracy (2737 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill