www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / zasilek staly z MOPS (1969 - wyświetleń)
- Autor AndrzejG Dodany 2007-06-26 16:25
Uprzejmie prosze o porade w sprawie:
W miesiacu listopadzie 2006 roku wystapilem do MOPS o przyznanie mi zasilku z uwagi na zly stan zdrowia oraz                                                                                           z uwagi na to , ze jestem osoba samotna.MOPS poinfomowal mnie, ze musze uzyskac orzeczenie o stopniu niesprawności z Powiatowego Zespołu ds. Orzekania Niesprawności. Taki wniosek złozylem do tej instytucji w dniu 14.11.2006r. komija w dniu 15.05.2007r orzekla   stopien niesprawnosci-umiarkowany. orzeczenie to otrzymalem 30.5.2007r. na tej podstawie od 1.06.2007r otrzymalem zasilek staly.
Iteresyje mnie czy nie powinienem otrzymac tego zasilku od dnia zlozenia wniosku tj.14.11.2006r m. in. z uwagi na zbyt dlugi okres oczekiwania na rozpatrzenie mojego wniosku.
Nadrzędny Autor okularnica Dodany 2007-06-27 20:00
z tego co się orietuje zasiłek przysługuje od miesiąca w którym się złożyło wniosek do MOPS o zasiłek.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / zasilek staly z MOPS (1969 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill