www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / eksmisja Warszawskiego Nikifora (3203 - wyświetleń)
- Autor mkrauss Dodany 2015-01-19 21:08
W  17 na 18 stycznia 2015 roku o godz 20 zauważyłem że nie grzeją kaloryfery oraz brak ciepłej wody gdy na termometrze od podwórka było kilka stopni mrozu a  , Dyżurna pielęgniarka nie była zainteresowana wezwaniem konserwatora , dopiero następna pielęgniarka o 7 rano wezwała konserwatora a w Poniedziałek zostałem poinformowany że nie mają podpisanej umowy w razie nocnej Awarii i naprawiają jednie w dzień  z powodu braku środków Finansowych  a za jedną osobę pobyt w DPS kosztuje 3500 zł miesięcznie , podjąłem takie kroki interwencyjne bo moja żona jest osobą leżącą a ja byłem mocno przeziębiony z gorączką / katar itp / dyrektorka DPS 19 stycznia 2015 wezwała mnie na dywan pokazując swoją Władzię w obecności  kilku osób  powiedziała że złamałem procedurę DPS że na pierwszym miejscu składa się wszelkie  skargi  do dyrekcji DPS a potem dopiero do Starostwa , zrobiłem takie kroki ponieważ wszystkie wcześniej otrzymywane na składane przeze mnie pisma  odpowiedzi były takie że dostawałem groch z kapustą pisanie tak że 5 letnie dziecko by lepiej napisało Pani dyrektor przy świadkach w obecności pracownika socjalnego , Psychologa oraz Pielęgniarki poinformowała mnie dobitnie że jeśli raz ominę procedurę to ona uruchomi kroki prawne o wypowiedzenie mi  pobytu w tym domu donikąd a oto mail  przez który Pani dyrektor zagroziła  eksmisją poinformowała mnie jeszcze że skarga psuje wizerunek DPS  
          
Marek krauss                      Do Starostwo Powiatu Legionowskiego
ul. Jagiellońska 71
05 - 120 Legionowo

                               Skarga
Składam oficjalną zażalenie w Inienu Moim oraz Mieszkańców na działnosc Pracowników DPS Którzy kosztem zdrowia oraz życia Mieszkańców szukają oszczędności które np w 17 stycznia 2015 celowo wyłączyli grzejniki oraz ciepłą wodę , wiem o tym doskonale ze na polecenie dyrektorki celowo wyłącza grzejniki jak jest pogoda powizej 5 stopni ciepła i to środku zimy , informuję ze jeszcze są innej skargi mieszkańców ,  informuję ze tymi grzejnikami i ciepłą wodę zdarzało się wielokrotnie , więc proszę o pomyślniej załatwienie tej skargi

18 styczeń Legionowo Marek Krauss 
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-01-19 22:22
Że kraj chory - wiem, że prawo nie obowiązuje - wiem, że nie tylko w Polsce można wszystko słabym i durnym- wiem, ale... ta głupia baba powinna przynajmniej Ci dobrego psychiatrę załatwić - dla swojego dobra :-(
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-01-20 12:42
:-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-01-20 13:09
Też miałem zamiar się uśmiechnąć. Nigdy nie wątpiłem w Twoją inteligęcję . Nie uśmiechnąłem się, bo pamiętam ilość trujących wyziewów bagiennych wypisanych wcześniej ( przez ten nick) a jeden nenufar tego niestety nie zmieni. Do tej pory nie potrafię zrozumieć celu takich ludzi.
Brakuje mi gdzie piszę , naszych kibicowskich kulturalnych sporów( nawet o tym tam wspomniałem)  ale cóż , to się lubi co się ma ;-)
Przekaż małej kibicce czekoladowy smakołyk odemnie.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-01-20 15:46
Oj kiedyś na tym forum to były spory - ekonomiczne, polityczne, społeczne. Piękne czasy:)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-01-22 22:12
Moim skromnym zdaniem sam te "spory" uciąłeś :-(
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-01-22 23:10
Ja? W jaki sposob?
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2015-01-22 23:12
BURACZKAMI I PYRKAMI CHYBA NIE BO JE JUZ KTOS SE PRZYWŁASZCZYŁ.:-))))))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-01-22 22:10
:-) :-)
Nie wiem gdzie wyświetli - uśmieszki do rogala :-)
I pytanie: pasuje Ci jak byle śmieć Cię ocenia? Inteligentny, nie inteligentny itd? Kim taki wielokropek jest dla Ciebie? Kim i jakie ma znaczenie dla kogokolwiek? Dla mnie żadnego! :-)
Wyjaśnienie: to coś nie widzi różnicy między zgniłą pyrą a buraczkiem, nie wie, że na nawozie (gównie) rosną rośliny, które wpieprza, a na śmieciach tylko szczury się mnożą :-(
Pozdrawiam cię szczurzy odchodzie wielokropkowy walpozie :-(
Nadrzędny Autor Prawda Dodany 2015-01-23 07:43
Dzień dobry
No no no ! Kolejny popis kultury osobistej Joli jedenastki. Gdzie ty się kobieto wychowywałaś?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / eksmisja Warszawskiego Nikifora (3203 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill