www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / dobry akumulator (1772 - wyświetleń)
- Autor Błażej Dodany 2015-01-28 19:50
Witam.
Może niedokładnie szukałem podobnego wątku ale nic nie znalazłem. Przepraszam, jeżeli jest takowy a ja przeoczyłem.
Jestem zmuszony kupić nowe akumulatory żelowe do wózka i o ile to możliwe prosiłbym Was o doradzenie jakiej firmy są najlepsze. Jest dość duży wybór ale ciężko mi się zdecydować na konkretną firmę.
Z góry dziękuje za pomoc.:-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-01-28 20:15
            Witaj!
      Pisałem już w innym temacie na temat akumulatorów wózkowych i zaznaczyłem, że nie miałem akurat z wózkowymi do czynienia.
Ale mam ogólne duże doświadczenie z akumulatorami samochodowymi.
Mogę Ci z czystym sumieniem doradzić i polecić akumulatory firmy " Varta ". Tylko oczywiście oryginalne! Ich żywotność przewyższa wszystkie inne.
Napisałeś " akumulatory żelowe ". Nie wiem czy wiesz ale to też są akumulatory kwasowe jak inne " tradycyjne" tylko do elektrolitu dodano zagęstnik.
Zatem gdybyś natrafił na baterie nieżelowe lecz odpowiadające parametrami ( pojemność w "A" i napięcie w " V") to możesz je śmiało kupić i montować.
                                     Waldi.
                                     
Nadrzędny Autor Błażej Dodany 2015-01-28 21:58
Dziękuje. W tej chwili mam AGM-y HAZE dostałem z serwisu i po 14 miesiącach padły niestety.:-(
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / dobry akumulator (1772 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill