www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Wreszcie konkretna decyzja od administratorów forum (7000 - wyświetleń)
- Autor wielokropek Dodany 2015-03-31 23:27
Dostałem odpowiedź od admin1 , że wprowadzają numer IP przy nicku . Długo to trwało
Kilka razy przerwy w działaniu forum. Ale nareszcie dali sobie z tym radę.
Na początek będzie on widoczny przy profilu każdego nicka.
Później gdy już wprowadzą u wszystkich, może będzie widoczny przy wpisie na forum.
W co wątpie, ze względu na ochronę danych!
Natomiast w profilu ma się wpisywać automatycznie, przy rejestracji.
W starych rejestracjach, wprowadzają sukcesywnie. Wielokropek jeszcze nie ma IP w profilu ale ...
nie powiem przy którym już jest.
Brawo adminowie i przepraszam że w Was nie wierzyłem ale tyle razy już coś obiecaliście bez efektu
że teraz nie mogłem w to uwierzyć dopóki się nie przekonałem.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-04-01 00:50
Zastanawiam się ile nick-ów zdąży napisać prośbę do adminów o likwidacje konta tak jak staruszka i wojtekk zanim wprowadzony zostanie adres IP . Pewnie coś również wiedzieli wcześniej od adminów. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-04-01 07:30
I w czym to ma pomóc?
Ten IP będzie widział tylko właściciel nick'u.
Regulamin forum nadal nie jest zmieniony i nadal nie zabrania posiadania wielu kont.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-04-01 08:14 Zmieniony 2015-04-01 08:21
Tak dla przykładu Ci podam.
Jeśli na forum wpisze się Gollum. (Z kropką) to wejdziesz na jego profil i bedziesz wiedział z jakiego IP nastąpił wpis.
I porównując np IP innych np wielokropka będziesz wiedział kto się za tym kryje.

Teraz każdy, po zalogowaniu widzi swoje IP na stronie głównej forum na górze strony. Po zmianie będzie w ukryte w profilu.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-04-01 09:19
Jeśli każdy użytkownik będie miał wgląd do tego ip to ok, ale jeśli nie to nie ma sensu.
Z drugiej zaś strony jeśli każdy będzie miał taką możliwość to w czym problem żeby wyświetlało się przy userze (jego poście)?
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-04-01 09:44
Pewnie techniczna. Mało to razy forum nie działało przez kilka dni.
Bo co zdradzi IP ?  Informacje  że Rogal pisze z Warszawy, Gollum z Krakowa a wielokropek z Poznania.
Przecież nikt nie zadzwoni na numer IP.
Nie będzie Ci wciskał rewelacyjnej pasty do butów :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-04-01 08:00
Też korespondowałam w sprawie wielonikowości. Widocznie odpowiadali hurtowo, albo wreszcie poczynili postępy, bo mi niedawno napisali, że w połowie miesiąca lub wcześniej wprowadzą aliasy. I tak, jeśli się logujesz jako wielokropek, to na forum będziesz widoczny jako "wielokropek alias Walduśniekiepski alias Walpoz".
Tylko też mam wątpliwości, bo co jeśli dla niektórych nie starczy linijki? ;-)
I już widzę ten szok, jeśli ktoś coś wpisze i wyskoczy z automatu z aliasami. To będzie dopiero zabawa na sto fajerek!
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2015-04-01 08:12
Taaaa tymbardziej ze dzisiaj 1 kwietnia!!!!doooobre.:-):-):-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-04-01 08:19
Ja się z trzema nickami zmieszcze w linijce :-) Tylko jeśli post ukaże się przy prawej stronie to reszta będzie niewidoczna jak obecnie nie widać godziny wpisu a czasami nawet daty
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-04-01 08:26
...)ty jestes z marszu taki głupi czy tylko tak udajesz?przeciez administratorzy nie wyszli by z sadu-poczytaj kk,bo po pierwsze wszyscy musielibysmy dostac takie info i czas jego wprowadzenia a po drugie zmiana regulaminu o czym tez musimy zostac powiadomieni.Pani prezeska nie wytłumaczyła czy nie wie?Nawet zart prima aprilisowy musi miec solidne podstawy.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-04-01 08:34
Przecież oni nie popełnią żadnego przestępstwa. Nie ujawniają Nikogo danych osobowych. Tylko IP nicka używanego na forum.
To co Ty wpiszesz w swoich danych na profilu to może być całkowicie zmyślone. Możesz napisać zę jesteś facetem i nazywasz się Broda a mieszkasz w Goleniowie albu na działce u wuja.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-04-01 08:39
Gubisz sie przyjacielu oj gubisz.:-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-04-01 08:43 Zmieniony 2015-04-01 08:45
Ja się akurat niczego nie obawiam niech się zastanawiają inni czy to ich zgubi ?
A ja google map mam w telefonie
A u Ciebie email ukryty profil pusty :-)
I tylko IP bedzie znane.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-04-01 08:48
Chyba zewjdzie ci do swiat likwidacja kont.:-))))))))))))))
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-04-01 08:56
Bardziej obawiam się o admina . Nie zdąży pomalować sobie jajek na święta.
A tak mu do tej pory leniwie płyneła praca.
Nawet nie raczą usunąć "wulkarnego" słowa z działu "Porady Centrum Integracji" który wisi im przed oczyma już czwarty dzień :-)
Tak są zajęci likwidowaniem kont forumowiczów albo wprowadzaniem IP.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-04-01 09:23
Ile juz swoich zgłosiłes do usuniecia?
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-04-01 09:31 Zmieniony 2015-04-01 09:33
Ani jednego. Wszystkie są moje.
A IP nie jest zadnym orawem chronione. Wpisz jako niezalogowany na forum gazeta . To Twoje IP jest widoczne dla wszystkich.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-04-01 20:44
Prima aprilis i każda głupota przejdzie na tym forum :-( i może stać się "...ciałem" :-(

Tak poza tym faktycznie są fora z inteligentnymi adminami i programami :-)
To co Wy wymyśliliście jest super do kłótni, awantur, obrzucania błotem i śmieciami :-(

To co u W-zetki nadaje się do pomówień itp w jej stylu :-(

Jest tak proste rozwiązanie, ale nie dla leniwych w umoszczonym gniazdku :-(

Wystarczy aby np. : Józek po rejestracji, logowaniu postanowił zmienić nick na Franek. Klika i go informują, że już ma konto to drugiego nie może założyć. On jednak chce, to może ale, musi zlikwidować dotychczasowe i od nowa się zarejestrować!
Jak na forum jest jakiś SB-ek (jak tu) to i tak "wyśledzi", że Franek był Józkiem!

>A IP nie jest zadnym orawem chronione<


Owszem jest tyle, że u nas prawo działa tak jak widzicie :-(

Zadziała jak przykładowy Józek udowodni, że ujawnienie jego IP np. ( na przykład) naraziło go na straty. Poza tym inf. gdzie mieszka Józek jest też naruszeniem tajemnicy danych osobowych :-)
Nie wiem (nie mam takich danych) czy i ile osób założyło z tego powodu sprawy, ale wystarczy 1 wygrana i poleci lawina :-)

To, że komuś coś się wydaje, to że ktoś czytał K.C. KW, KK i K.p. nic nie znaczy w zderzeniu z realiami, ale niektórzy chcą się czuć... i wszystko zrobią aby innych wprowadzić w błąd i poczuć się "lepiej" :-( współczuje wam  :-(

Pozdrawiam :-) Jola
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Wreszcie konkretna decyzja od administratorów forum (7000 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill