www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Umiarkowany stopień, a praca w godzinach nadliczbowych (1391 - wyświetleń)
- Autor m-a-t-t-e-o Dodany 2015-04-10 00:56
Witam,

Jestem osobą o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności pracującą na pełen etat (moja praca nie polega na "pilnowaniu"), a zatem moja norma czasu pracy to 7h dziennie i 35 tygodniowo. Nie mogę także pracować w godzinach nadliczbowych.

Nie mam nic przeciwko pracy w godzinach nadliczbowych, ale niekoniecznie chciałbym rezygnować z mojego skróconego czasu pracy. Czy jeśli zatem lekarz wystawi mi zaświadczenie o braku przeciwwskazań do pracy powyżej 8h/w godzinach nadliczbowych to czy 8h pracy będzie już godziną nadliczbową?

Pozdrawiam
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-04-10 20:48
Piszesz tak jakbyś wszystko już wiedział/a :-)

Z postu wynika, że możesz spokojnie pracować i 9 i 10 g. ale chcesz z tego kasę :-(
Nie ma tak ;-)
Nie wiem jak jest na dzień dzisiejszy ale...
Są wyroki Sądu Najwyższego.

>Czy jeśli zatem lekarz wystawi mi zaświadczenie o braku przeciwwskazań do pracy powyżej 8h/w godzinach nadliczbowych to czy 8h pracy będzie już godziną nadliczbową?<


Zacznijmy od tego z jakiego powodu lekarz wystawi Ci takie zaświadczenie? To Ty prosisz lekarza o takie zaświadczenie! Żaden lekarz med. pracy nie wystawi takiego zaśw. sam z siebie :-)

Tak poza tym: Masz umiarkowany stopień, pracujesz 7 godz. w tyg. soboty, niedziele i świta wolne. Pracujesz więcej to nadgodziny!
Ps. nie podpisuj niczego :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Umiarkowany stopień, a praca w godzinach nadliczbowych (1391 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill