www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / pozdrowienia dla czas1pora2 (Strona 2) (21732 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-09-14 23:11
Zapraszam sympatyków forum czas1pora2 na małą uruczstość z okazji wpisania przez naszego kolegę WzK 2,5 tyś posta.
Z tej okazji wszelkie pomysły na urozmaicenie forumowej imprezy mile widziane .
Przy okazji będzie można poczytać 4część trylogi, której głównym autorem jest Waldemar z Kaszub oraz kolega Wachmistrz , który też będzie świętował zdobycie sześciotysięcznika :-)
Barakuje im po ok 80 wpisów ale kiedy to nastąpi trudno powiedzieć. Jestem pewien że to wydarzy się jeszcze w tym tygodniu. Zatem zachęcam do sprawdzania licznika.
WzK tak przy okazji policzyłem - tu w czasie półtora roku wpisałeś ok1600 postów :-)  tam przez pół roku wdrapałeś się na 2,5 tysięcznika . Gratuluję. I mimochodem wspomnę że niedługo też wpisany zostanie 25000 post na forum i to w czasie jednego roku :-)
To teraz idziemy na jednego
I dedykacja od K.Gniatkowskiego

http://www.youtube.com/watch?v=sqB1KdpDXiY
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-09-15 07:10
                          Serwus :-)
      Na imprezkę to ja zawsze chętnie :-) Nie przypuszczałem, że się cokolwiek szykuje.
A gwoli dokładności to tutaj napisałem : 1320 postów - sprawdziłem. I Rzeczywiście na tamtym forum znacznie więcej pisuję. Bo dyskusje są bardziej ożywione/zabawne.
                                   Pozdrawiam Waldi.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-09-15 10:26
Zalogowałem się tam z ciekawości. Nic tam nie ma ciekawego.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-09-15 10:46
Że tak spytam: A co jest ciekawe wg. Ciebie ? Spodziewałeś się może tańców na rurze ? :-) Proszę zrób ciekawy wpis i może wtedy po odpowiedzi się zadowoliśz ?
  Najlepiej jakąś zwrotkę w bajce, tak na początek. Naprawdę byłoby miło :-)  Albo w kawiarence, czy w sporcie .
                                                 Waldi.
                    
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-09-15 10:57
Trudno w godzinę zapoznać się z taką ilością wpisów i tematów. Ja tam piszę ponad rok i nadal się gubię. Bo odkrywam wpisy których nie czytałem czasami po dwóch miesiącach ;-) chociaż piszę i czytam prawie codziennie. A układ jest zupełnie inny niż tu. Tym bardziej ,ze jako zalogowany widzisz dwie trzecie więcej tematów.
Ale znając Twoje zdolności po miesiącu będziesz się tam poruszał lepiej niż ja. Powitałem Cię tam i witam tu.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-09-18 05:11
Gratulacje za 25 tysięcznika
Ciekawy awatar dla rogalika
Slowo zostawię tu Wam
Bo na ryby wybieram się sam
Dobrego dnia
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / pozdrowienia dla czas1pora2 (Strona 2) (21732 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill