www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Ankieta na temat czasu wolnego w 4 oczy :) (1373 - wyświetleń)
- Autor EwelinaS Dodany 2015-05-18 18:48
Witam serdecznie!
Jestem studentką 3 roku Pedagogiki specjalnej na Wydziale Pedagogicznym UW. W ramach pracy dyplomowej przeprowadzam badania nad sposobami spędzania czasu wolnego studentów z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach. Poszukuję osób studiujących w Warszawie, które zgodziłyby się wypełnić ankietę w formie papierowej. Chciałabym przyjechać do Państwa na uczelnię lub spotkać się w innym, dogodnym dla Was miejscu. Jej wypełnienie zajmuje ok. 10 min i polega głównie na zaznaczaniu krzyżyków w rubrykach. Może jesteś studentką/studentem z niepełnosprawnością ruchową, studiujesz w jednej z warszawskich uczelni, poruszasz się na wózku i mogłabyś/mógłbyś spotkać się ze mną w celu wypełnienia ankiety? Jeśli tak, proszę o kontakt tel.: 691 168 256 lub na mail: ewelina.skowron29@gmail.com W podziękowaniu gwarantuję mały, słodki upominek :-)
Pozdrawiam
Ewelina Skowron
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2015-05-18 19:07
Tak tylko informuję - UW posiada Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych. Może warto pójść i np. dowiedzieć się, czy możesz gdzieś w siedzibie zamieścić ogłoszenie, że szukasz respondentów. Dawałoby to wysoką szansę na kontakt z osobami, które pasują Ci do profilu badania.

(Mnie się okres studencki już jakiś czas temu skończył, na wózku nie jeżdżę, więc nie pomogę).
Nadrzędny Autor mielko Dodany 2015-06-17 15:56
Ewelina, więcej osób mogłabyś "przepytać" w ankiecie online. No chyba, że uczelnia zabrania :-)

_________________________
Mając dwie ręce możesz wszys­tko. Mając jedną rękę możesz jeszcze więcej.
stoły chłodnicze
Nadrzędny Autor biedrona1 Dodany 2015-06-23 17:38
Dokładnie, ankieta online byłaby chyba lepsza.; )
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Ankieta na temat czasu wolnego w 4 oczy :) (1373 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill