www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / HYDROMASAŻ Z OZONEM- 2 maty (za połowę ceny) oraz masażer (2014 - wyświetleń)
Autor lidia234 Dodany 2015-05-25 10:03
BALSAN FUTURA - HYDROMASAŻ Z OZONEM W TWOIM DOMU.

Mata rozpakowana sprawdzona czy działa stan idealny - zdjęcia dla zainteresowanych na email - możliwy odbiór osobisty - okolice Krakowa, mogę wystawić również na allegro . CENA maty u producenta 4990 zł - jest to profesjonalny sprzęt używany w gabinetach rehabilitacyjnych , senatoriach itp.. Posiadam trzy takie maty jedną używam na co dzień i jest nie do sprzedania pozostałe dwie na sprzedaż za połowę ceny . Są jak nowe - mi nie potrzebne a komuś mogą przynieść ulgę w rehabilitacji . CENA za 1 SZTUKĘ - 2500 zł czyli połowa ceny za profesjonalny idealny sprzęt z możliwością negocjacji ceny.

Sprzęt profesjonalny - nie jakaś chińska podróbka

Profesjonalny masażer do stóp i łydek za połowę ceny. Nowy kosztował mnie 2800 zł sprzedam za 1200 z możliwością negocjacji ceny , świetny przy obrzękach (również dużych limfatycznych) i zmęczeniu nóg stan idealny . sprzęt do domowego użytku jak i do profesjonalnego gabinetu.
Porządny masażer do stóp oraz łydek oznaczony jako SLIM ANGEL model RT-Q008A.

Model koloru czarnego . Możliwość odbioru osobistego , mogę również wystawić na na allegro. Polecam

Zdjęcia na email możliwość negocjacji ceny.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / HYDROMASAŻ Z OZONEM- 2 maty (za połowę ceny) oraz masażer (2014 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill