www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Przywitanie / Fundaja (1464 - wyświetleń)
- Autor Vwoytas Dodany 2015-08-19 17:41
Witam,

Wszystkich jestem tu nowy i chciałbym na początku się przedstawić , jestem Wojtek , mieszkam w Gdyni , jestem po amputacji prawej kończyny powyżej kolana i tak jak i większość zalogowanych osób walczę z barierami i przeciwnościami losu :-)

A teraz przejdę do sedna sprawy , jako że mieszkam w Gdyni a MOPS wraz z NFZ utworzyła taki program Aktywny samorząd , to starłem się o dofinansowanie do lepszej protezy , bo tą którą miałem do tej pory to była coraz bardziej niewygodna i nie mogłem w niej normalnie chodzić .

Dofinansowanie dostałem w kwocie 20 tyś zł , ale niestety koszt protezy to 25.600 zł nie jest to oczywiście proteza wysokiej klasy i szczyt marzeń ale dobre i to jak na NFZ :-) , to różnicę 5600 zł to mój wkład własny :-) który muszę uzbierać .

Chciałbym się dowiedzieć czy znacie państwo jakąś fundację z którą mógłbym nawiązać współpracę odnośnie wpłaty pieniędzy na tą moją różnicę z np. 1 % podatku i mógłby mi polecić taką fundację , bo chętnych do wpłacania jest wielu ale chcą wpłacać na fundację :-) .
Nadrzędny Autor jarek73_73 Dodany 2015-09-03 12:41
Fundacja Słoneczko wygoogluj sobie ja tez szukam i tam złożyłem swój akces, a co do finansowania z "aktywny samorząd" to powiedz mi czy było ciężko bo ja też w Bydgoszczy złożyłem wniosek jestem w tym wszystkim cały zielony w sierpniu tego roku straciłem nogę jeśli możesz to powiedz gdzie robisz protezę? którą firmę polecasz? i czy znasz tę branże?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Przywitanie / Fundaja (1464 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill