www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Badania dziecka - choroba - a pomoc MGOPS (1816 - wyświetleń)
- Autor monika1701 Dodany 2015-08-30 11:12
Witam
Mój syn ma 11 lat ma wadę wrodzoną wzroku +4,75(lewe i prawe oko) do tego ma padaczkę i bierze lek Neurotop retard 300. Dodatkowym problemem jest dziwne zachowanie syna . Coś powie po godzinie nie pamięta że to mówił, wmawia że ktoś coś zrobił a nic ogólnie nie było zrobione , reaguje płaczem na lekkie zwrócenie mu uwagi,często mówi do siebie zaraz zaczyna krzyczeć płakać i tupać lub tez rzucać różnymi przedmiotami. Czy jest tu ktoś kto może mi powiedzieć co te objawy oznaczają . Na diagnozę do psychiatry mamy dopiero w połowie września .Opieka dodatkowo skierowała mnie do przymusowej pracy .Sama wychowuje 4 dzieci nie interesuje ich to że jedno jest chore i że jestem w trakcie załatwiania orzeczenia o niepełnosprawności dla syna oraz to że często mam z nim lekarzy .W październiku syn idzie do szpitala na kolejne badania to powiedzieli mi że syn może zostać sam , niestety lekarz wymaga mojej obecności przy każdym badaniu .Jestem załamana nie wiem co mam zrobić jak wytłumaczyć opiece że nie mogę podjąć tej pracy . Proszę was o pomoc
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-08-30 11:42
                          Serwus :-)

>Czy jest tu ktoś kto może mi powiedzieć co te objawy oznaczają .<


Tutaj nikt Ci wiarygodnej diagnozy nie postawi. Od tego są lekarze specjaliści.

>Opieka dodatkowo skierowała mnie do przymusowej pracy<


Przyznam, że trochę mnie szokuje sformułowanie " przymusowa praca" bo kojarzy mi się ze znaną z historii II Wojny światowej wywózką na roboty.
Może coś niedokładnie zrozumiałaś ? Poszukam w necie czy takie coś w Polsce istnieje.
Ale właściwie to w dzisiejszych czasach większość bezrobotnych by się cieszyła z otrzymania pracy. Trochę dziwne to Twoje na to pomstowanie. Budzi pewne domysły ale tylko domysły.
                                                  Waldi.
Nadrzędny - Autor monika1701 Dodany 2015-08-30 11:47
Powiem tak mimo tego że mam 4 dzieci sama je wychowuje i syn jest chory gdzie nie moze zostawac sam w domu musze podjać ta prace.Nie tyle ze przymusowa ale mnie skierowali i nie moge odmowic bo nie bede miala ubezpieczenia i moje dzieci tez . Dlatego okreslilam to ""przymusowa"""
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-08-30 11:58
Rozumiem, teraz to zupełnie inaczej brzmi.
                   Powodzenia - Waldi.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Badania dziecka - choroba - a pomoc MGOPS (1816 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill