www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności a niedosłuch (2121 - wyświetleń)
- Autor jooni22 Dodany 2015-10-08 15:02
witam,
Od 5-6 roku życia mam niedosłuch na lewe ucho, audiogram wskazuje: 500 hz - 2000 hz niedosłuch około 70-75 db. W moim mieście złożyłem wniosek do komisji, wszystko przeszedłem i dzisiaj dostaję orzeczenie, że nie otrzymałem danego stopnia. Mam 14 dni na odwołanie, dlatego piszę tutaj bo chcę się dowiedzieć czy taki stopień mi się należy i w tej instytucji mnie tylko zbyli, czy naprawdę mój ubytek jest zbyt słaby aby przyznać mi stopień niepełnosprawności.
Nadrzędny Autor bemkag Dodany 2016-01-04 21:05
Wszystko zależy od ciebie, jak się przedstawiasz i czego oczekujesz też mam niedosłuch od dziecka i całe życie miałam stopień lekki.
Teraz miałam ponownie komisję, pytali się po co mi stopień i czy pracuję (tak od 8 lat) i dostałam umiarkowany.
Gdy osoba nie pracuje i liczy tylko na zasiłek to od razu jest zbywana.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności a niedosłuch (2121 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill