www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Jakie owoce można spożywać bezkarnie? (3226 - wyświetleń)
- Autor infino Dodany 2015-11-11 09:00
Jak w temacie, jakie owoce można spożywać bezkarnie i w każdej ilości?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-11 12:05
                                     Serwus :-)
Być może to jest indywidualna sprawa ale ja lubię jabłka i pomarańcze. Zjadam ich naprawdę dużo i jestem zadowolony :-)
                                    Waldi.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2015-11-11 20:16
Nie ma takich.
Każdemu może służyć lub służyć co innego.
Ja, na przykład, od dłuższego czasu uważam, że dorośli w Polsce mogą jeść może 3-4 owoce, i to rzadko. Zależy od stanu zdrowia, formy, potrzeb. Cukier to cukier - kompletnie do niczego nam niepotrzebny. A pozostałe składniki można sobie mądrzej dostarczyć.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-11 20:33
Cukier - owszem to szkodnik. Ale błonnik ? Konieczny.
                          Waldi.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-11-11 21:08
Myślę, że Infino ma w zanadrzu jakąś reklamę i wcale mu nie chodzi o błonnik z owoców.
Nadrzędny Autor orszulka Dodany 2015-11-13 10:17
Niby wiele owoców zawiera cukier ale z drugiej strony zawierają wiele witamin i jeśli nie jest się na jakiejś szczególnej diecie to można jeść je bezkarnie .Sama uwielbiam owoce oraz warzywa .Są podstawą mojej diety. Bardzo lubię na przykład granaty. Zawierają wiele witamin oraz innych mikroelementów. Fakt, że nie są takie tanie oraz często ciężko jest je dostać ( w mniejszych warzywniakach nie ma ale można na nie natrafić w większych supermarketach) ale raz na jakiś czas warto jest sobie je kupić.
Na stronie jest opis tego jakie właściwości ma granat - mozecie sobie poczytać.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-11-29 10:00
Bezkarnie ? Tylko te za które zapłacisz :-)))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Jakie owoce można spożywać bezkarnie? (3226 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill