www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / NIEHETERONORMATYWNE KOBIETY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ (1598 - wyświetleń)
- Autor nutella Dodany 2016-01-02 22:30
DZIEŃ DOBRY!

Nazywam się Aleksandra Gajda i wspólnie z przyjaciółką prowadzę projekt badawczy finansowany przez Akademię Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, dotyczący tematyki niepełnosprawnych kobiet, które są jednocześnie nieheteronormatywne. Szukamy kobiet, które zechciałyby podzielić się z nami swoją historią, przemyśleniami, odczuciami i refleksjami. Badanie to prowadzimy w formie wywiadów niestrukturalizowanych, innymi słowy jest to  rozmowa, w której staramy się zadawać dość mało pytań, czekając raczej na te treści, które osoba badana chce nam przekazać. Nasze badanie jest oczywiście anonimowe a wyniki przekazujemy w formie uogólnionych wniosków dotyczących treści, jakie usłyszałyśmy od respondentek.

Staramy się dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców poszukując respondentek do badania, stąd moje pytanie, czy są tutaj na forum kobiety, które chciałyby z nami porozmawiać?

Zachęcam do kontaktu mailowego:

Aleksandra Gajda
agajda@aps.edu.pl
gajda.aps@gmail.com
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2016-01-09 14:18
A tak po polsku, bo nie bardzo wiadomo o co chodzi.
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2016-01-10 23:55
Ja wiem o co chodzi.. myślę, że temat jest zrozumiały.. ja niestety do tej grupy nie należę, ale życzę powodzenia :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / NIEHETERONORMATYWNE KOBIETY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ (1598 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill