www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czy są jakieś zabiegi na cerę naczynkową? (16986 - wyświetleń)
- Autor orszulka Dodany 2016-01-15 10:01
Cześc. Czy ktoś tutaj również ma cerę z tendencja do czerwienienia sie? Sama przetestowałam wiele kremów. Tych droższych oraz tych tańszych .Niektóre dawaly lepsze efekty, niektóre gorsze ale nie były one takie dobre jakbym chciała się tego spodziewać. Czy któś z Was w przeszłości wybrał się może na zabieg na twarz ? Na przyklad laserem. Wiem,że jest to większy koszt ale jeśli dałoby to w miarę dobry efekt to może i bym się zdecydowała. Pytam się jednak tutaj bo nie chciałabym wydać pieniędzy na coś co nie będzie skuteczne jak się tego spodziewam.
Może ktoś jest tak poza tym z Gdańska oraz okolic oraz może polecić jakiś gabinet kosmetyczny?
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-01-15 10:19
No daj już ten link reklamowy.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-01-15 15:12

>cerę z tendencja do czerwienienia sie<
>zabieg na twarz ? Na przyklad laserem<


Doucz się bo to co piszesz to dobry humor - można się pośmiać: laser ma zlikwidować "czerwienienie się" - może nie rób niczego czego musisz się wstydzić i czerwienić. Jest też fobia społeczna z takim efektem, ale wtedy trzeba leczyć psychikę nie laserem :-)

>dobre jakbym chciała się tego spodziewać.<


Może nie trzeba było chcieć się spodziewać tylko kupić?
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2016-01-15 23:51
ja mam ten problem, rzeczywiście trudno dobrać krem.. ja używałam francuskiego (nie pamietam nazwy) ale znajdziesz w internetowych aptekach, poza tym używam dość skutecznej maści, zapisanej przez dermatologa. kłopoty minęły. Nie podaję nazwy, bo każda cera jest inna, lekarz też pomoże na zasadzie prób i błędów :-)
Nadrzędny - Autor wania Dodany 2016-01-17 12:20
Również miałam zawsze problemy z cerą. Mam bardzo delikatną i niestety, ale mam też tendencję do powstawania pajączków. I rzeczywiście żadne kremy nie działały, a przynajmniej nie tak, jak tego oczekiwałam.
Zabieg zamykania popękanych naczynek laserem to była dla mnie ostatnia deska ratunku.
Chodziłam na to do Clinica Cosmetologica w Gdańsku. Ośrodek znajduje się na ulicy Marii Curie-Skłodowskiej. Koszt rzeczywiście nie jest mały, ale ja wolałam zapłacić i mieć spokój.
Lekarz dobrał mi laser Varilite 532 nm. Nie było przyjemnie, ale też nie mam co narzekać. Tym bardziej, że efekt przewyższył moje oczekiwania.
Nadrzędny - Autor orszulka Dodany 2016-01-18 09:36
Kryształek a możesz napisać mi tutaj jaki jest to jednak krem? Bo jeśli piszesz,ze jest skuteczny to i mi może pomoze ( w końcu przetestowałam już tyle różnych to nie zaszkodzi jak przetestuję sobie kolejny...).
A i co do poprzednich wypowiedzi to tak. Ponoć laser dobrze działa na naczynka bo je zamyka ( chciałam się tutaj dopytać czy może ktoś był oraz jakie ma wrażenia).
Wania ile płacilaś za te zabiegi?
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-18 18:04
Orszulka, Ty się zdecyduj lub dowiedz u specjalisty czy masz

>cerę z tendencja do czerwienienia sie<


czy popękane małe naczynia krwionośne.
Na jedno i drugie "laser" nie jest lekiem, bo będą "pękać" następne. Należy wzmocnić ścianki naczyń i unikać kilku rzeczy.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-18 18:53
Jola Ty nie widzisz tu ściemy? Oni tylko reklamują to za co im płacą.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-19 12:53
Widzę Lidziu, widzę i z tego powodu napisałam, że "laser" nie pomoże itd. poza tym te reklamy piszą jakieś matoły - reklamują coś o czym nie mają pojęcia.
Gorzej jak trafi się jakaś osoba naiwna i skorzysta z takiej "pomocy". Te/takie reklamy powinny być zakazane bo nie tylko efektu/działania nie będzie ale niektóre są b. szkodliwe dla zdrowia.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-19 13:01
Teraz większość na w d... to, że mogą zaszkodzić, byle kasa była.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-01-19 14:01
Fakt.
Nadrzędny - Autor wania Dodany 2016-01-18 18:06
Najlepiej, jakbyś sama do nich zadzwoniła i zapytała, jaki dla ciebie byłby koszt, bo jest on różny w zależności od stopnia zaawansowania zmian.
W każdym razie nie sądzę, żeby jakikolwiek krem mógł być równie skuteczny.
Oczywiście zrobisz jak zechcesz.
W każdym razie jakbyś chciała zadzwonić do źródła, to tu masz numer do Clinica Cosmetologica: +48 791 604 604
Nadrzędny - Autor moniaa22 Dodany 2016-02-15 12:56
Trzeba się w tej materii fachowców słuchać, bo można sobie zrobić większy problem niż jest teraz. Ja mam zamówione już konsultanta ślubnego http://architekciwesel.pl i nie mogę ryzykować, sugerując się opiniami ludzi na forach. Chodź z drugiej strony zapisać się do dermatologa jest równoznaczne z tym że pierwsza wizyta odbędzie się za pół roku najszybciej, no chyba że prywatnie się pójdzie.
Nadrzędny - Autor PolkaMatka Dodany 2016-03-08 12:06
Otóż to. Prywatnie do dermatologa, ewentualnie do dobrej (naprawdę dobrej) kosmetyczki. Po poradę chociaż.
Nadrzędny - Autor jowkow Dodany 2016-07-22 13:27
Ja ostatnio naczytałam się że na cerę świetny jest kolagen bądź kwas hialuronowy, w tabletkach te preparaty nie są takie drogie jak zabiegi. Czy ktoś z Was używał np. tego? http://gladkacera.pl/kolagen-w-tabletkach-colway-colvita-opinie-cena-sklep-apteka-efekty/ niby opinie ma dobre...Na forach wyczytałam że kremy działają tylko powierzchownie, ja już nie zlicze ile kupiłam i wykorzystałam i słabo widać poprawę.
Nadrzędny - Autor eye Dodany 2016-09-25 16:57
ja bym sie bala podjąc zabiegu
Nadrzędny Autor bart12 Dodany 2016-10-01 00:11
dlaczego?
Nadrzędny - Autor bitmed Dodany 2016-09-01 20:14
Konkretnego gabinetu nie polecimy, ale dobry gabinet rozpoznasz po dobrych aparatach do laseroterapii takich jak tu http://bitmed.pl/192-aparaty-do-laseroterapii
Nadrzędny - Autor maki Dodany 2016-09-28 22:30
ja chetnie zobacze, bo musze sie wreszcie pozbyc tych naczynek a nic nie pomaga
Nadrzędny - Autor ijanka.5 Dodany 2016-10-03 08:59
Zobacz sobie rady Joli11. Jeśli nie, to przeglądaj lasery, napisz, że za drogie, a potem zareklamujcie dobry bank, który kredyty udziela. Następnie radio taxi, które tam dowozi i tak dalej. A waciki, a kompresiki do naczynek, a korektory? Inwencji już brakuje? Kiepskie intelektualnie chwyty macie.
Nadrzędny - Autor infino Dodany 2017-01-04 09:28
Jeśli chodzi o  usuwanie pękniętych naczynek to najskuteczniejszym zabiegiem na chwilę obecną jest usuwanie naczynek laserowe. Można zapisać sie na to do wielu miejsc. Ze swojej strony sugeruję zastanowić się nad zapisaniem się do profesjonalnej kliniki.

W Gdańśku mogę polecić Clinica Dermatologica:
http://clinicadermatologica.pl/
Nadrzędny - Autor morlikjada Dodany 2017-01-24 21:37
Zgadzam się laserowe usuwanie naczynek to aktualnie najlepszy sposób pozbycia się ich. Również miałam z nimi problem ale właśnie laserowo zostały usunięte w prodermie w Poznaniu http://www.proderma.pl/ i teraz wygląda to o wiele lepiej. Jak ktoś z Poznania ma podobny problem to polecam zapoznać się z oferta tej kliniki :-)
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2017-01-25 10:05
Powinni pobierać opłaty od reklam tu zamieszczanych z przeznaczeniem dla ON!
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-01-25 23:18
Dobra myśl!! kasa leży odłogiem :-))))
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2017-01-26 12:29
...ale można wszystkie części ciała uleczyć, dzięki tym ofertom, Kryształku:-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-01-26 16:38
oprócz głowy :-)))
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2017-01-27 10:24
Kryształku, czy wiesz co by było, gdyby niektórym wymienili głowę? :-)
Nadrzędny - Autor uprakin Dodany 2017-02-07 02:30
co by wtedy było? :P
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-02-07 15:47
Rydzyk miałby głowę świni ;-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czy są jakieś zabiegi na cerę naczynkową? (16986 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill