www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nowy portal opiniotwórczy (24501 - wyświetleń)
- Autor Wojciech Kaniuka Dodany 2016-04-09 12:43
Witam.

Pragnę zaprosić Państwa do odwiedzania, ale przede wszystkim do współtworzenia nowego portalu opiniotwórczego OpinioLogia - http:://www.opiniologia.esy.es, którego jestem założycielem i administratorem, a także autorem wpisów - i właśnie mam ogromną nadzieję, że nie jedynym. Nad OpinioLogią pracowałem od końca stycznia br. i właśnie dziś nadszedł ten dzień, w którym mogę i bardzo, bardzo chcę się nią z Państwem podzielić. Ja jestem tak naprawdę tylko tym, kto to wszystko wymyślił i stworzył, ale istnienie OpinioLogii będzie miało sens tylko i wyłącznie wtedy, gdy zaangażują się w nią inni ludzie, w szczególności:
– niespełnieni absolwenci kierunków humanistyczno-społecznych: politolodzy, socjolodzy, psycholodzy, historycy, prawnicy, filozofowie i etycy, antropolodzy etc.,
– osoby niepełnosprawne – jak napisałem w notce o sobie samym, niepełnosprawność determinuje określone spojrzenie na świat, więc na pewno warto,
– osoby pracujące i działające z ludźmi niepełnosprawnymi, jak i na naszą rzecz: rehabilitanci, pracownicy organizacji pozarządowych, lekarze, psycholodzy, wolontariusze etc.
– bliscy i znajomi osób niepełnosprawnych,
– a także wszyscy, którym zależy na wyrażeniu własnych opinii o czymś…

Z całego serca zapraszam i pozdrawiam.

Wojciech Kaniuka
Nadrzędny - Autor marcin01 Dodany 2016-09-02 22:41
Ciekawie się zapowiada :-)
Nadrzędny - Autor Wojciech Kaniuka Dodany 2016-09-03 10:25
OpinioLogia ma teraz nowy adres - www.opiniologia.pl.

Zapraszam do odwiedzania, współpracy i serdecznie pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-05 07:27
I mówisz że to portal opiniotwórczy? Opinie są tam dość jednowymiarowe. PiS zły:) Taki przekaz zajmuje 90% strony. Masz coś poza tym do zaoferowania. No i ten artykuł według którego przeciętne wynagrodzenie spada - paradny:)
Nadrzędny - Autor Wojciech Kaniuka Dodany 2016-09-05 09:44
Nikomu nie  bronię pisać, że PiS jest dobry - jeśli oczywiście tak uważa. Odnośnie ostatniego wpisu, to powołuję się na informacje podane przez portal niepelnosprawni.pl. Czy portal niepelnosprawni.pl też będziemy oskarżać o sympatie lub antypatie polityczne?

Zapraszam do prezentowania swoich opinii na łamach OpinioLogii - www.opiniologia.pl.

Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-05 10:34
Co do danych portalu niepelnosprawni.pl to proszę je skonfrontować z danymi GUS tam jest opisana dynamika wynagrodzeń. Nie chodzi o pisanie ten jest dobry ten jest zły, lecz o przedstawianie spraw/tematów wielopłaszczyznowo, a nie przez pryzmat własnych przekonań politycznych.
Nadrzędny - Autor Wojciech Kaniuka Dodany 2016-09-05 12:25
Właśnie chodzi o to, że każdy ma prawo do posiadania własnych przekonań (nie tylko politycznych) i ich głoszenia - temu ma właśnie służyć OpinioLogia.

Co danych GUS, to jest trochę tak, jak z badaniami preferencji politycznych społeczeństwa - badanie badaniu nierówne. Warto też odnotować, że GUS to centralny organ administracji rządowej podległy Prezesowi Rady Ministrów...

Zapraszam do dalszej dyskusji na łamach OpinioLogii.

www.opiniologia.pl
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-05 13:12
Czyli jak rozumiem niepelnosprawni.pl to lepsze źródło danych makroekonomicznych niż GUS. To dopiero ciekawostka godna portalu opiniotwórczego. Pewnie, że każdy ma prawo do głoszenia własnych przekonań, ale bardziej właściwym do ich głoszenia miejscem byłby blog niż portal aspirujący do miana opiniotwórczego.
I nie ucz mnie co to jest GUS bo na podstawie jego danych przygotowałem setki analiz kilkadziesiąt razy cytowanych w mediach.
Nadrzędny - Autor Wojciech Kaniuka Dodany 2016-09-05 13:27
A Ty nie  uzurpuj sobie prawa do mówienia tego, gdzie, kto i w jakiej formie ma być aktywny.

Nie pasuje Ci OpinioLogia? Trudno. Innych serdecznie zapraszam.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-05 13:30
Właśnie widzę jak walą drzwiami i oknami:) Zapraszasz rozumiem tylko userów bezkrytycznie podchodzących do Twej twórczości?
Ja sobie nic nie uzurpuje. Publikujesz w internecie, powinieneś liczyć się z ocenami. Nie robię nic innego tylko oceniam.
Nadrzędny - Autor Wojciech Kaniuka Dodany 2016-09-05 13:40
W takim razie zapraszam do oceny na łamach OpinióLogii.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-05 13:43
Ok. Jeszcze tylko jedno. Na stronie głównej dajesz cytat z Kartezjusza "cogito ergo sum" i podajesz źródło: Wikipedia.... No człowieku...ten portal nie ma prawa być odnośnikiem choćby jednego zdania w serwisie opiniotwórczym. Abstrahuje już od tego, że podawanie jakiegokolwiek odnośnika akurat do tego cytatu jest zbędne i stanowi policzek dla odbiorcy.
Nadrzędny - Autor Wojciech Kaniuka Dodany 2016-09-05 14:00
Przyjąłem Twój punkt widzenia i poprawiłem.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-09-05 14:48
Nie widziałem tego wpisu początkowego. Ale na pewno spojrzę jak wygląda opiniotwórczość
:-)
Nadrzędny Autor Wojciech Kaniuka Dodany 2016-09-05 14:58
Zapraszam.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-05 15:30
Popraw jeszcze, bo Kartezjusz nadal dostaje od Wiki.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-09-05 17:21
Rogal chodzi Ci o - wpis pod zdjęciem?. Ale czy ma to jakieś ważne znaczenie?
Nie wiem co zostało zmienione ,dlatego dopytuję.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-09-05 17:26
Było inaczej.
Nadrzędny Autor Wojciech Kaniuka Dodany 2016-09-05 18:03
Bo zdjęcie jest z Wiki, a prawa autorskie trzeba uszanować.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-09-05 13:51

>  PiS zły:) Taki przekaz zajmuje 90% strony.


Rogal,czyli twierdzisz ,ze jest dobry? Ale w czym ;-)?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-05 15:26
Nie twierdzę, że dobry, ale naparzanka w jedną partię to temat na bloga a nie opiniotwórczy portal.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-09-05 17:25
Spłyciłeś zawartość strony do polityki , a to tylko jeden z wielu innych poruszanych tematów.
Może tych narzekających na PIS jest więcej niż narzekających na inne partie?
Nadrzędny - Autor Wojciech Kaniuka Dodany 2016-09-05 18:13
Niech narzekający na inne partie też zaczną pisać na OpinioLogii. Na przykład: dziś krytykuję PiS, a jutro mam go chwalić?

Ale jeśli ktoś uważa, że PiS zasługuje na pochwały, to także zapraszam na OpinioLogię.

\Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-09-05 18:19
MASZ RACJĘ! Zaczynam się zastanawiać czy Ty rogal jakiejś kasy z FN nie przytulasz? Masz uwagi do tamtego forum/portalu? To tam pisz. :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-05 18:43
Co to jest FN?
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-09-06 17:25
Forum niepełnosprawni ;-)
Nadrzędny - Autor Wojciech Kaniuka Dodany 2016-09-06 10:05
Dziękuję za zrozumienie.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam na OpinioLogię.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-09-06 11:56
Zaglądnąłem na chwilę na OpinioLogię i myślę ,że będę częściej.
Lubię pogadać na forum. Wolę lekki humor niż bardzo poważne traktowanie tematu choć zdarzały się tu piękne dyskusje(kiedyś).
Może jest tam odpowiedni klimat do pogaduszek w komentarzach, nie sprawdzałem jeszcze. Jakoś kojarzy mi się to z "f" i "t" i choć mam konto na nich to nic mnie tam nie ciągnie.
Jestem na innym forum które w pełni zaspokaja moją chęć pogaduszek, wymiany poglądów czy też dyskusji nad zdarzeniami. Jest nawet dział dla twórców i literatów a nawet poetów.
W miarę wolnego czasu  na OpinioLogię będę zaglądał.
Tym bardziej,że tu zostali w większości złośliwcy bez poczucia humoru i zagryzą swoją zgryzotą każdego kto cokolwiek napisze i (a może dlatego)od dwóch lat nikt nowy nie odważył się tutaj odzywać, poza reklamowymi wpisami ;-) Ja też coraz mniej się tu pokazuję. Zaglądam jeszcze przez sentyment i odpowiada mi się czytelność tej formy forum.
Gratuluje pomysłu i chęci do zmiany czegoś w swojej internetowej przygodzie i podziwiam za wytrwałość.
Do zaś - jak powiadała moja internetowa przyjaciółka forumowa  z onetu.
Nadrzędny - Autor Wojciech Kaniuka Dodany 2016-09-06 12:33
Będzie mi bardzo miło.

Ja wiem, że zabrzmi to patetycznie, ale OipinioLogię stworzyłem z potrzeby serca, może trochę z buntu  przeciwko temu, że niejednokrotnie udaje się nam coś osiągnąć, a inni nie potrafią lub nie chcą tego docenić. Mam tu chociażby na myśli relacje studia - praca.

Z całego serca zapraszam i serdecznie pozdrawiam,

www.opiniologia.pl
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-06 13:03
Studia są od studiowania. 5 lat nie dotknąłem pracy:)
Nadrzędny - Autor Wojciech Kaniuka Dodany 2016-09-06 13:07
Ok., ale zawsze warto szukać sposobu - choćby na samego siebie.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-06 13:37
Oj na studiach to sposobem na mnie były koleżanki ze studiów:)
Nadrzędny - Autor Wojciech Kaniuka Dodany 2016-09-06 14:06
Ja w tej materii miałem pecha, gdyż studiowałem w trybie e-learning. ;-)
Nadrzędny Autor bart12 Dodany 2016-10-01 00:10
trudno jest?
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-09-06 13:17
Bo Ty Rogal ostatnio leniwy się zrobiłeś . Nie chcesz ,żadnego swojego tekstu do przeróbki dostarczyć ;-).
Zaraziłeś się oszczednosłowem od tych pięciopostowców?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-06 13:37
Ostatnio to ja byłem zajęty szukaniem mieszkania.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-09-06 14:09
Rogal ,co Ty pijesz , trzy lata szukałeś? Ja kiedyś też szukałem jak za dużo wypiłem ale to trwało jeden wieczór i noc ;-)

Opowiem Ci jedną historyjkę.
Kiedyś się zdarzyło,ze czterech kolesi jechało na wakacje. Przy parku na ławce zauważyli śpiącego "pijaka,menela,bezdomnego?"  Załadowali go do bagażnika i wypakowali 350km dalej na inną ławkę. Ubaw przy tym mieli niesamowity, czy ten przewieziony też się śmiał i cieszył po obudzeniu, tego nie wiem. Dobrze ,ze zostawili mu w kieszeni butelkę piwa i pięć zł.

Dobrze ,ze już tę chatę znalazłeś ;-) tylko nie spaceruj po tym lasku Kabackim po zmroku.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-06 14:40
Gdzie Kabaty, gdzie Ursynów:)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-09-06 18:00
W zw. z Twoją odp. wyłączyłam ignora i jestem zachwycona tą odp. :-) Wielokropek podnosi swój poziom ;-)

>Ja kiedyś też szukałem jak za dużo wypiłem ale to trwało jeden wieczór i noc<

Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-09-06 17:53
OK skorzystam, tyle, że nie potrafię (nie chce mi się) pisać całych wywodów tylko na bieżąco z doskoku piszę, w zw. z tym mogą pojawić się błędy gramatyczne, interpunkcyjne i stylistyczne, wyjątkowo ort. :-) :-(
Nadrzędny - Autor Wojciech Kaniuka Dodany 2016-09-07 13:47
Zapraszam. :-)
Nadrzędny - Autor ijanka.5 Dodany 2016-09-07 20:16
Witam. Na stronie głównej nie ma menu do poszczególnych działów. Mnie się nie wyświetlają? Za to na górze jest czarny pas z jakimś napisem, widocznym, gdy podświetlę. Co to?
Nadrzędny - Autor Wojciech Kaniuka Dodany 2016-09-08 10:39
Witam.

Być może to była chwilowa awaria serwera, za  którą przepraszam. W tej chwili już wszystko działa poprawnie.

Pozdrawiam i zapraszam.
Nadrzędny Autor eye Dodany 2016-09-25 16:58
to dobrze
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-09-13 18:23
:-)
Nadrzędny Autor Wojciech Kaniuka Dodany 2016-09-14 10:21
:-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nowy portal opiniotwórczy (24501 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill