www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / komisja sądowa psychiatryczna (1845 - wyświetleń)
- Autor ewelajna Dodany 2016-04-13 13:11
witajcie,

mam sprawę sądową o przywrocenie renty w zakresie osrtopedycznym i neurologicznym, niemniej w trakcie przytrafił mi się "epizod depresji"...pomóżcie...czego mam się spodziewać na takiej komisji
nie mam o tym bladego pojęcia, co robić zeby sie nie pogrążyć i nie zaszkodzic
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-13 13:17
Najlepiej mówić prawdę. Przecież nikt Ci tu nie napisze, że masz kłamać, kłamać i jeszcze raz kłamać. Chociaż zdarzyło mi się spotkać z taką radą........
A tak na serio to głowa do góry i życzę pomyślności. :-)
Nadrzędny - Autor ewelajna Dodany 2016-04-13 13:19
przeciez nie sugeruje w mojej prosbie o kłamstwie itd

pytam czego ewentualnie sie spodziewac...pytan itd...nie mam o tym zielonego pojecia
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-04-13 14:21
Oczywiście, że nie sugerujesz. To jest jasne. Mimo, że sam wielokrotnie stawałem na komisjach ZUS-owskich to nigdy przed biegłymi sądowymi.
Jeżeli już mogę cokolwiek doradzić to raczej to czego nie masz robić a nie to co robić. Przede wszystkim nie wchodź w polemiki z tym lekarzem. Oni tego bardzo nie cierpią. Wszyscy!! Nie wymądrzaj się!! A wręcz przyjmij postawę osoby nieporadnej, niezorientowanej i bardziej chorej niż jesteś. To na tego typu komisjach jest mile widziane i nagradzane korzystnym orzeczeniem. Powodzenia :-))))))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / komisja sądowa psychiatryczna (1845 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill