www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Prawo pracy (1219 - wyświetleń)
Autor hary197515 Dodany 2016-05-02 16:06
Witam ! Pracuję w jednej z sieci handlowych . Jestem zatrudniony na umowę stałą jako osoba niepełnosprawna ( lekki stopień , symbol choroby O-04 ) Mam takie schorzenia jak ;Brak widzenia obuocznego, brak reakcji wzrocznej , nadwzroczność, zez zbieżny , Mam szkła -4 iciągle się pogarsza wzrok . Mam zapis;istotne obniżenie zdolności do wykonywania pracy. Dzisiaj dowiedziałem się od mojego Menager-a , iż nie podniesie mi etatu ( pracuję na 3/4 ) ponieważ według niego żle pracuję ( nie uzasadniając tego ) oraz że moi współpracownicy się skarżą na mnie ( O czym mi nic nie widomo , na rozmowie oceniającej dostałem zielone światło ( db. ocena) od kierownika ) rozumiem iż jes to prywatna firma , jednak że , czy nie zostało tutaj złamane prawo dot . równego dostępu do szkoleń .awansów, oraz podwyżek ? Bardzo proszę o pomoc gdyż mam wrażenie iż Firma robi wszystko żebym się zwolnił.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Prawo pracy (1219 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill