www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nasze chroby-jaka jest u was przyczyna niepełnosprawności? (16912 - wyświetleń)
- Autor soviet30 Dodany 2016-05-10 19:02
U mnie prawostronne mózgowe porażenie dziecięce.A jak ma się sprawa z wami?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-05-10 19:14
Inaczej:)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-05-10 19:35

>U mnie prawostronne mózgowe porażenie dziecięce.A jak ma się sprawa z wami? <


    Tu raczej nie mamy w zwyczaju upubliczniania swoich niedoskonałości. Dlatego też nie spodziewam się aby raptem stanęła tu kolejka piszących.
Sam pomysł pomówienia o swoich przyczynach niesprawności nie jest zły, ale może poszukaj ( załóż temat) osób z taką samą niesprawnością jaką sam masz. Tak w celu wymiany doświadczeń i wzajemnego wspierania. Powodzenia :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-05-10 19:57

>może poszukaj ( załóż temat) osób z taką samą niesprawnością jaką sam masz.<


Tu jest miejsce dla wszystkich niepełnosprawności.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-05-10 21:52
Tu nie chodzi o miejsce .
Opisz Ty wszystkie swoje niepełnosprawności jeśli tak myślisz że każdy chce o tym opowiadać?.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2016-05-10 22:20
ty się już lepiej nie wypowiadaj. Z tą swoją niepełnosprawnością umysłową masz problem ze zrozumieniem słowa pisanego (zapewne mówionego również) - w którm miejscu Lidia napisała, że każdy chce o tym opowiadać?

Wytłumaczę ci - to jest forum niepełnosprawni.pl - jak sama nazwa mówi, forum osób niepełnosprawnych bez rozgraniczania na rodzaj niepełnosprawności co za tym idzie każdy bez względu na swoją niepełnosprawność ma prawo założyć własny wątek i pisać w nim również o swojej niepełnosprawności. Ale żeby o zrozumieć to trzeba coś pod czaszką mieć - nie tylko powietrze.
Wolna wola - tobie się nie podoba? A jest coś co ci się podoba - no tak - włażenie swoim w dupę z wzajemnością na twoim forum bo tutaj ewidentnie jara cie bycie forumowym ścierwem.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-05-11 16:36

>Tu jest miejsce dla wszystkich niepełnosprawności.<


Pozornie :-(

Są o.n. od urodzenia i ci przez wypadek i na starsze lata. Ich patrzenie na świat, politykę, życie i wiarę różni się diametralnie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-05-11 16:44
Oczywiście, że się różni, ale chodzi o to, że wszyscy mogą tu pisać i to na równych prawach. :-)
Nadrzędny Autor kati25 Dodany 2016-05-11 16:50
niektorym jak czasem da sie zauwazyc brakuje zrozumienia dla postow pisanych przez osobe totalnie nieslyszaca, nie do konca znajaca formy gramatyczne. ja jestem niepelnosprawna ruchowo, dla scislosci ale mam gluchych znajomcyh.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-05-11 16:51
Nie! Nie na równych prawach, niestety :-( Jak ostatnio widzę :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-05-11 16:53
Teoretycznie na równych, a jak jest w praktyce, to każdy widzi.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-05-11 16:56

>to każdy widzi.<


Ogólnik :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-05-11 16:59
Chodzi mi o działania adminów, czyli na co pozwalają "wybranym".
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-05-11 17:11
Jakim "wybranym"? Nadal działa jak działało. Zgłosisz - przeczytają pomyślą, przeczytają całość rozmowy i tyle. Tylko osobom zaangażowanym czyli "zgłoszonym' wydaje się, że ich to niesprawiedliwie, a innego powinni :-) Tak na dobrą sprawę to rąsia już dawno powinien być zablokowany, a nie tylko marny ban. Było tak też z tym, nooo.. biedronką ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-05-11 17:33 Zmieniony 2016-05-11 17:36
Jola Tobie też nic nie brakuje. Gollum wcale nie jest gorszy od Ciebie . :-)

Ps.
Uważam, że admin powinien częściej sam zareagować.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-05-11 17:43
Bo tak jest jak się w cudzym oku widzi drzazgę, a w swoim belki się nie dostrzega.
Fajnie jest komuś docinać, pomiatać nim, ale jak się ten ktoś odgryzie to juz boli i wielkie larum.

Miłego dnia Tobie Liduś - no i całuję rączki i nie tylko dlatego, że innych to boli, ale dlatego, że jesteś kobietą - tą prawdziwą kobietą, a takie zasługują na szacunek :*
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-05-11 17:48 Zmieniony 2016-05-11 17:51
Miłego dnia. :-) W związku z równouprawnieniem również powinnam  powiedzieć "całuję rączki", ale pod tym względem jestem starej daty. :-)))))))))) Pozdrawiam Cię. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-05-11 18:06
Taaa, a ty "ideał" ponad wszelką miarę ;-)  Np.

>bo już ci mózg przeżarło.<

Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-05-11 18:32
Wyrwane z kontekstu, ale masz rację , ideałem nie jestem i nigdy tego nie powiedziałam. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-05-11 18:45
Nie powiedziałaś, ale śmialaś miec inne zdanie o mnie, inne zdanie niż powinnaś mieć bo różni się od zdania tej coś.
Typowe.

A co do rączek - nie nie, raczej nie całuj moich :D, byłoby to conajmniej dziwne :D
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-05-11 19:18

>raczej nie całuj moich <


Postaram się powstrzymać. :-)))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-05-11 19:27
Wiem, że to trudne i będzie od Ciebie wymagało to sporo wysiłku, ale postaraj się :D - dasz radę ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-05-11 19:41
Jak schowasz ręce za plecy, to dam radę. :-))))))))))))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-05-11 19:50
Będzie trudno - nie umiem pisać językiem - nie na klawiaturze :D
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-05-11 20:07
Kiepska sprawa. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-05-11 20:10
Wiem.
Musimy to jakoś rozwiązać - wiem, ja będe pisał Ty się odwracasz tyłem, Ty piszesz - ja chowam ręce za plecy :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-05-11 20:26
Ok. :-))))))) A teraz dobrej nocy. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-05-12 16:58
A w kontekście to będzie inaczej brzmiało? ;-)
Nadrzędny - Autor feel33 Dodany 2016-05-30 18:05
U mnie akurat nie ma nic az tak powaznego
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-05-30 18:09
Chyba jednak u ciebie jest coś w głowie, myśleniu

>az tak powaznego<

Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-05-10 20:22
Temat i osoba akurat mnie nie interesuje i nie mam ochoty na podejmowanie dyskusji, ale stwierdzenie, że my nie mamy tu zwyczaju upubliczniać swoich niedoskonałości jest nie na miejscu i nieuprzejme - mów za siebie - ja np. nie mam problemów z mówieniem o moich niedoskonałościach zwłaszcza o mojej chorobie, przyczynie niepełnosprawności - jestem osobą niedowidzącą, bardziej niewidomą niż niedowidzącą.
Barwnikowe zwyrodnienie siatkówki - aktualnie choroba już pochłonęła prawie całość mojej siatkówi co powoduje, że mam niecałe 2 stopnie pola widzenia.

Niemówienie o swojej niedoskonałości nie spowoduje, że stanie się ona mniej uciążliwa, mniej dotkliwa - to nas nie uleczy.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-05-10 21:37

>ja np. nie mam problemów z mówieniem o moich niedoskonałościach zwłaszcza o mojej chorobie, przyczynie niepełnosprawności - jestem osobą niedowidzącą, bardziej niewidomą niż niedowidzącą.<


Oczywiście masz  prawo o tym pisać. Założę się, że spore grono osób chętnie będzie to czytać. Lecz nie wszyscy tacy są i należy to uszanować. To, że masz wspólne z założycielem tego wątku spojrzenie na przyczyny niesprawności nie legitymizuje Cię do pisania tego, że coś :

>jest nie na miejscu i nieuprzejme >


I to by było na tyle......
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2016-05-10 21:52
Nie, nie byłoby na tyle.

nie legitymizuje Cię do pisania tego, że coś :

>jest nie na miejscu i nieuprzejme >


Oczywiśice, że mnie upoważnia bo pisząc:

>Tu raczej nie mamy w zwyczaju...<


wypowiadasz się również w moim imieniu, a ja sobie teog nie życzę i to jest właśnie nie na miejscu i nieuprzejme - wypowiadanie się w cudzym imieniu kiedy ktoś sobie tego nie życzy.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-05-11 16:41
WzK, jeśli ja mam kogoś w "ignoruj" to znaczy, że taka osoba nie wie co znaczą słowa: "uprzejmość i nieuprzejmość" i wiadomo, że jej wypowiedzi są zawsze "nie na miejscu". Ty właśnie odp. takiej osobie.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-05-11 17:45

>Ty właśnie odp. takiej osobie. <


Ja tylko jednej osobie i to już dosyć dawno kliknąłem ignoruj. Pisałem o tym, że to Wojk, czy jakoś tak...... Wredność i bezczelność tej osoby przekroczyła granicę i zrobiłem "klik". Ktoś  kolejny się do tej granicy zbliża ale ja każdemu daję szansę.......... Mam czas.......
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-05-11 17:51
To teraz strach się po forum niesie. :-)))))))))))
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-05-11 18:10
Dobre! Lidka :-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-05-11 18:10
To zależy co lubisz czytać :-(
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2016-05-10 22:01

> U mnie prawostronne mózgowe porażenie dziecięce.A jak ma się sprawa z wami?


U mnie natomiast "porażenie" lewej ręki od dziecka. Dlatego niestety jestem praworęczny.
Rogal czasami czujesz blusa ;-)) ubawiłeś mnie . I chyba potwierdza się Twoje podejrzenie "młodości ty nad ...upssss ty na forum wlatuj"
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nasze chroby-jaka jest u was przyczyna niepełnosprawności? (16912 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill