www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Dofinansowanie do akumulatora Implantu ślimakowego (1853 - wyświetleń)
Autor Kamila Stelmasińska Dodany 2016-05-10 20:06
Witam.
Mam pytanie odnośnie dofinansowania lub refundacji do niezbędnego akcesorium implantu ślimakowego.
Mam 29 lat i od urodzenia jestem osobą niesłyszącą. Na jednym uchu noszę aparat natomiast na drugim, implant ślimakowy który został mi wszczepiony prawie 6 lat temu. Wszystko było ok do momentu gdy około miesiąca temu zaczął mi szwankowac jeden z akumulatorów implantu     ( w zestawie są 2 szt. Jeden trzyma 3 godziny drugi 5 godzin) i akurat ten co trzyma 5 godzin po prostu się zepsuł a  nowy kosztuje 1013 zł. Gdy miałam naladowane obydwa akumulatory mogłam normalnie funkcjonować, słyszałam nawet tykanie zegara. Teraz gdy implant działa mi tylko 3 godziny a resztę dnia jest nieczynny nie mogę normalnie żyć. Nie słyszę swoich dzieci, męża, źle wykonuje swoje obowiązki w pracy i nie mogę prowadzić auta. W związku z powyższym mam pytanie czy istnieje jakaś instytucja która pomoże w zakupie nowego akumulatora lub może nawet zrefunduje w 100 %? Bardzo proszę pilną odpowiedź.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Dofinansowanie do akumulatora Implantu ślimakowego (1853 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill