www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Komisja ds. orzekania niepełnosprawności-Kwalifikacja Wojsko (1269 - wyświetleń)
Autor polishwolf97 Dodany 2016-05-20 22:49
Witam
Dodzwoniłem do wydziału spraw obywatelskich urzędu wojewódzkiego i dowiedziałem się na temat mojego odwołania od orzeczenia powiatowej komisji lekarskiej. Dostałem kategorię D, ale nieprawidłowości w postaci poświadczenia nieprawdy na dokumencie w postaci wpisania że moja inteligencja jest poniżej przeciętnej oraz opieszałość komisji spowodowały że odwołałem się.Mimo tego że nie otrzymałem poleconego listu to urzędnik udzielił mi informacji. Mam otrzymać wezwanie do komisji ds. orzekania o niepełnosprawności oraz skierowania na badania. Ciekaw jestem dlaczego do mojej sprawy została przyłączona komisja ds. orzekania o niepełnosprawności. Wiem że w jednym z załączników jakim jest orzeczenie o kształceniu specjalnym jest zapis o niepełnosprawności ze względu na słaby wzrok. Również jest mowa o problemach neurologicznych od dzieciństwa. Miałem przyznaję od zerówki legitymację szkolną dla osoby niepełnosprawnej, skierowanie prezydenta do szkoły integracyjnej oraz od czasu do czasu przewóz z niepełnosprawnymi. Czy może komisja wydać jakieś orzeczenie?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Komisja ds. orzekania niepełnosprawności-Kwalifikacja Wojsko (1269 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill