www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Wołam o pomoc (3262 - wyświetleń)
- Autor Zygmunt Dodany 2007-08-07 07:57
Witam
Już tyle pisałem na ten temat a teraz już mi przyszło prosić Was drodzy państwo o pomoc. Nie stać mnie na wybudowanie minigarażu do przechowywania mojego wózka elektrycznego typu skuter. Jestem osobą poruszającą się na wózku. Uwięziony jestem w mieszkaniu.
Każda suma będzie dla mnie pomocą. Podaje moje konto:

BANK ZACHODNI WBK S.A. ODDZIAŁ W LUBSKU

ZYGMUNT JAWORSKI

NR. KONTA: 20 1090 1564 0000 0000 5600 3440 ;

TYTUŁEM : MINIGARAŻ;

Za każdą pomoc jestem wdzięczny.
Pozdrawiam Zygmunt
Nadrzędny - Autor maka Dodany 2007-08-07 08:54
ja wpłacam na dobry poczatek - abys jak najszybciej pozbierał

pozdrawiam, marta
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2007-08-09 13:38
Witam
Serdecznie dziękuję Marto za dobre serce. Bóg zapłać. Właśnie załatwiam sprawę konta z Caritasem Zielonogórsko-Gorzowskim. Wszystko na dobrej drodze.
Modlę się o to.
Pozdrawiam Zygmunt
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2007-08-09 14:56
Popieram rozmowy z Caitasem i życzę powodzenia - poszukałam informacji i wyszło mi, że "apel o wpłatę zamieszczony w Internecie" to już "zbiórka publiczna", a w takim wypadku konieczne jest uzyskanie odpowiedniego pozwolenia (http://www.filantropia.org.pl/text/fundraising_1_zbiorki.pdf), o to zaś najłatwiej pod opieką instytucji charytatywnej.
Jeszcze raz życzę powodzenia.
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2007-08-09 17:55
Witam
Serdecznie dziękuję za informację względem pozwolenia. Zupełnie się nie oriętuję w tych przepisach i nie wiedziałem, że takowe pozwolenie jest potrzebne. Już niebawem będę miał dostęp do konta prawnej organizacji. Proszę wszystkich o nie wpłacanie na w/w konto, dopuki nie podam nowego.
Z góry serdecznie przepraszam za zamieszanie.
Pozdrawiam Zygmunt
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Wołam o pomoc (3262 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill