www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Stacje benz.(wc) Łódź-Hel. (4486 - wyświetleń)
- Autor agkowa Dodany 2007-08-07 13:12
Witam, chciałabym uzyskać pomoc. Ponieważ za miesiąc jadę z moją mamą, która się porusza to tylko na wózku inwalidzkim nad morze -Hel chciałabym się dowiedzieć gdzie na trasie Łódź-Hel są stacje benzynowe przystosowane dla osób na wózkach, chodzi mi o wc. Jest to podróż dość długa ok 7 godz więc wolałabym nie tracić dodatkowo czasu na szukaniu takich stacji. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2007-08-08 17:26
Radziłabym się raczej specjalnie zatrzymywać choćby w McDonaldzie czy dużym centrum handlowym w mieście. Wiem, to niewygodne. Ale nawet porządne przydrożne zajazdy rzadko mają toaletę dla osób na wózkach - tym bardziej nie liczyłabym na takie przybytki na stacjach benzynowych. A w przypadku MC jest praktycznie 100% pewności, że odpowiednia toaleta będzie.
Życzę spokojnej podróży
Nadrzędny Autor Czeslaw Dodany 2007-09-16 18:06
Wszystkie stacje benzynowe BP
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2007-09-28 14:10
Dostosowane toalety są także na wszystkich pełnoobsługowych stacjach Statoil, tzn. takich, gdzie są sklepy.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Stacje benz.(wc) Łódź-Hel. (4486 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill