www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Tenis stołowy (9130 - wyświetleń)
- Autor Longin Dodany 2016-11-30 08:48
Witam, jestem instruktorem tenisa stołowego. Zapraszam osoby niepełnosprawne na treningi na terenie Warszawy (Mokotów). Mamy kilka wolnych miejsc. Warto spróbować swoich sił.
Nadrzędny Autor Mmacz Dodany 2018-03-22 09:35
Halo. Jak wygląda sytuacja aktualnie

Jestem osobą niepełnosprawną ale chciałbym spróbować tenisa stołowego. Szczególnie,że jak do tej pory nie miałem możłiwości aby sobie pograć. Może są planowane jakieś kursy w najbliższym czasie?????
Nadrzędny - Autor szocik44 Dodany 2018-08-08 13:02
Można też w swoim ogrodzie wertkalnym https://plumeria.sklep.pl/ogrody-wertykalne tylko musicie mieć gładziutki trawnik aby stół nie był pocholony. Ja tam gram :-)
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2018-08-13 15:34
A jak by na takim lub jakimkolwiek trawniku miała sobie pograć osoba na wózku?
Nadrzędny - Autor rysiek kawecki Dodany 2019-12-10 12:36
Nie znasz możliwości osób niepełnosprawnych. Śmigają w tenisa stołowego jak zdrowe osoby. Nawet osoby na wózkach pykają bardzo dobrze.
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-12-10 23:57
Wielokrotnie z wózkarzami grałem, choć ja bez wózka, a jednego nigdy nie udało mi się ograć.  Na trawniku zapewne by się udało ;-)
Nadrzędny Autor Cela22 Dodany 2024-01-15 14:32
Podziwiam :-)
Nadrzędny Autor bogdi Dodany 2018-11-16 13:28
Grasz na ogrodzie wertykalnym? Moze jeszcze na takim na suficie, do góry nogami? :D
Nadrzędny - Autor rozan Dodany 2019-10-25 11:17
Super ale ja ze śląska.
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2019-12-11 08:51
Czesc ja kiedys grałem w tenisa stółowego,ale tez bym sie z mila  ochota zapisał sie do tej sekcji jak by byla np ze slaska ja tez ze slaska
Nadrzędny Autor szocik44 Dodany 2022-11-15 17:08
Też ze śląska polecam usuwanie subitu https://usuwaniesubitu.com a bardziej Trójmiasto i okolice.
Nadrzędny Autor Doromogl Dodany 2023-09-24 12:11
Oczywiście, dam znać, jak tylko uda mi się zdobyć jakiekolwiek informacje na temat przeszukiwania tych kodów. Jeśli chodzi o stronę internetową, którą podałeś (https://20bets-pl.com/), sprawdzę ją, aby zobaczyć, czy zawiera ona jakieś przydatne informacje w tej sprawie. To zawsze warto eksplorować różne źródła, aby uzyskać kompleksowy obraz. Niezależnie od tego, co się okaże, jestem gotów podzielić się wszelkimi znalezionymi informacjami i wspólnie rozwijać naszą wiedzę na ten temat. Działanie wspólnotowe może być kluczem do rozwiązania zagadek, więc jestem wdzięczny za możliwość włączenia się w to poszukiwanie informacji. Daj mi tylko trochę czasu, a na pewno się odezwę, gdy będę miał coś wartościowego do przekazania.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Tenis stołowy (9130 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill