www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / osoba w wieku 27lat uzaleznienie problemy zdrowotne (2589 - wyświetleń)
- Autor spocony1234 Dodany 2017-02-18 11:55
witam jestem osobą uzaleznioną od 13roku zycia aktualnie mam 27lat wczesniej otrzymalem "drugą grupę" inwalidzką chcialbym sie starac o nią ponownie aktualnie od ponad roku uszeszczam na terapie dla podwojnych diagnoz (mam rozpoznane glebokie zaburzenia osobowosci, chorobe afektywną dwubiegunową i uzaleznienie mieszane dostaje domiesniowo co 10dni zastrzyk z haloperidolu dodatkowo przyjmuje doustnie olanzapine i akineton ) mam to wszystko udokumentowane i mialbym pytanie jakie jeszcze dokukmenty trzeba przygotowac do zlozenia wniosku o rente? lekarz musi wypisac odpowiedni wniosek to wiem ale co jeszcze? prosze o porady z gory dziekuje i przepraszam za bledy ortograficzne
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2017-02-18 15:52
Po pierwsze - nie od Ciebie zależy, jaki stopień niepełnosprawności dostaniesz ( myślę, że o tym piszesz, masz na uwadze).
Po drugie - do wniosku dołącz wszystkie dokumenty medyczne z Twojego leczenia, a na pewno te, które w pełni określają Twoje leczenie, chorobę.
Możesz doradzić się lekarza wypełniającego wniosek.
Zawsze masz prawo odwołania się od decyzji dla Ciebie niekorzystnej.
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-11-22 12:15
Pytaj w Zusie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / osoba w wieku 27lat uzaleznienie problemy zdrowotne (2589 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill