www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / wymarzone mieszkanie (2811 - wyświetleń)
- Autor mejer Dodany 2017-03-08 19:46 Zmieniony 2017-06-12 16:14
Jakie jest Wasze wymarzone mieszkanie? Albo dom? Na czym szczególnie by Wam zależało? Lokalizacja? energooszczędność? Przystosowanie do swoich ograniczeń? Możecie spojrzeć też na [link usunięty przez Administrację Forum]. może takie by Wam odpowiadały
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2017-03-08 21:30
W Lublinie mi nic nie odpowiada :-) ale chętnie pomarzę sobie.. W zasadzie to wszystko mi pasi, jedynie potrzebuje ogrodnika - za darmo!!!!
Nadrzędny - Autor lotynka33 Dodany 2017-03-12 23:38
W lublinie to raczej niezbyt ciekawie jest kupować mieszkanie, tam sie w sumie nic nie dzieje
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2017-03-13 11:39

>w sumie nic nie dzieje<


Lotynko, a gdzie się dzieje?
Co znaczy "nic" ?
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-03-13 12:39
Sonka to "nic", to chyba brak "wojny" :-)... albo innego kataklizmu ....

Wszędzie można znaleźć coś ciekawego.. nawet w największej głusz, a co dopiero w mieście, gdzie jest dostęp do teatru, kin...
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2017-03-13 16:05

>to "nic", <


Jedni lubią narzekać i nie widzieć :-(
Ja lubię spokój ( ten święty też), zawsze sobie zajęcie znajdę, nie nudzę się nawet sama ze sobą, bo "dojrzewając" do wieku lubię być sama...nawet bardzo :-)
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2017-03-13 16:11
jak powiedziała M.Czubaszek.. "im lepiej  poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.. " I to jest prawda niestety :-(

ja też dojrzałam do samotności.. i zajęcia mi nie brakuje.. z przyjemnościami włącznie.. :-)))

dlatego nie rozumiem, że gdzieś nie dzieje się nic...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / wymarzone mieszkanie (2811 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill