www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Renta polska,a pobyt w Anglii! (5396 - wyświetleń)
- Autor maja-wa Dodany 2007-08-17 12:40
Jestem rencistka w Polsce od 17 lat. Obecnie mieszkam w Anglii i chce sie dowiedziec czy przysluguja mi prawa z tytulu polskiej renty?
Nadrzędny - Autor makata Dodany 2008-08-10 19:51
Mam podobny problem w tej chwili. Niedługo zamierzam przeprowadzic się na stałe do Anglii i nie wiem jakie prawa ma polski rencista w tym kraju.  Możliwe, że od momentu kiedy pisałas na forum rok temu dowiedziałas sie czegos wiecej w tej sprawie i mogłabyś mi coś doradzić, albo moze ktoś inny mógłby pomóc?
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2008-08-11 06:01

>>Jestem rencistka w Polsce od 17 lat. Obecnie mieszkam w Anglii i chce sie dowiedziec czy przysluguja mi prawa z tytulu polskiej renty? <<


Formalnie nie ma żadnej przeszkody prawnej aby świadczenia nie otrzymywać poza granicę Polski..
Co do uprawnień rencisty z tytułu brania renty . To jedynie można by  mówic o uprawnieniach osób niepełnosprawnych w Anglii..
Ale to wszystko zależy jaki statut pobytu będziesz mieć UK..
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Renta polska,a pobyt w Anglii! (5396 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill