www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Rachunek bankowy - jaki bank wybrać (4090 - wyświetleń)
- Autor tessla Dodany 2017-04-02 08:19
Podnieśli mi opłaty za konto w moim banku spółdzielczym z zera do 8 zł. Trochę dużo. Zastanawiam się gdzie przenieść?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-04-02 11:06
Chowaj w skarpecie. :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-04-02 12:36
Z darmowych kont o ile jest w Twojej miejscowości ten bank, to polecam:

>http://raiffeisenpolbank.com/klienci-indywidualni/konta-osobiste/wymarzone<


Od 2 lat mam to konto i rzeczywiście jest całkowicie darmowe. Nawet karty jeżeli nie chcesz nie musisz brać. Tylko przed założeniem w banku należy tego kategorycznie zażądać. Albo otworzyć przez internet i odhaczyć "ptaszka" przy karcie.
Nadrzędny - Autor bankawstanka Dodany 2017-04-03 08:10
W związku z tym, że w ostatnich miesiącach niektóre banki zdecydowały się podnieść koszta prowadzenia rachunków bankowych wiele osób zaczęło szukać tańszej alternatywy. Wbrew pozorom istnieje takowa, bo jest kilka banków, które nie planują w najbliższych miesiącach podnoszenia kosztów.Dlatego wrzucam ten oto ranking kont osobistych http://www.tanie-konto.pl/ - aktualizowany kilka razy w miesiącu, zawsze gdy dojdzie do jakiegoś większego ruchu w tej branży.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2017-04-04 05:11 Zmieniony 2017-04-04 05:16
Najprościej założyć sobie konto w Banku Pocztowym. Darmowe konto, dostęp do swoich pieniędzy w każdej placówce pocztowej, możliwość internetowych przelewów etc.
Tu link do strony głównej
Tu do konkretnej oferty
Poczta przeważnie jest w każdej miejscowości, więc nie trzeba szukać "swojego" banku.
Uważam tę ofertę za godną uwagi.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-04-04 13:49

>dostęp do swoich pieniędzy w każdej placówce pocztowej,<


Tu muszę oponować. Korzystałem z usług BP i z tą dostępnością nie jest tak różowo. W moim mieście (kilka placówek pocztowych) ten bank jest tylko w jednej. O dostępności w okolicznych wioskach ( gdzie są placówki Poczty) można tylko pomarzyć.........
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2017-04-04 14:34
Ja również założyłam konto w Banku Pocztowym jak tylko się dowidziałam, że chodzić raczej nie będę tzn. około siedmiu lat temu. Oprócz dostępu do konta w internecie niektóre sprawy załatwiam bez problemu przez listonosza.
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2017-04-04 18:03

>Tu muszę oponować. Korzystałem z usług BP i z tą dostępnością nie jest tak różowo. W moim mieście (kilka placówek pocztowych) ten bank jest tylko w jednej.


To co to za miasto, że ma kilka placówek i tylko w jednej można wpłacić lub pobrać pieniądze. Jeżeli chodzi o założenie konta, to się zgodzę, że zakłada się je na poczcie głównej, ponieważ w placówkach też można, ale nie załatwi się tego od ręki. Co innego gdy już ma się konto i chodzi o dokonanie operacji. Ważne w tym wszystkim jest to, że - pomijając Twój przypadek - placówek pocztowych jest więcej jak oddziałów banków.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Rachunek bankowy - jaki bank wybrać (4090 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill