www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / niepelnosprawny w Austrii (1666 - wyświetleń)
Autor zanikowiec Dodany 2007-08-21 10:42
Witam mam pytanie jak kazdy :-) ale prosze o pilna odpowiedz ... mianowicie moj ojciec wyzucil mnie i moja mame z domu naszym zrodlem dochodu jest moja renta socjalna z powodu mojej niepelnosprawnosci tj. rdzeniowy zanik miesni ... oraz swiadczenie rodzinne mojej mamy z tytulu opieki nademna ... w tej chwili przebywamy u mojej siostry w Austrii i chcemy tutaj zostac ... tylko niestety nasz dochod jest zbyt niski by sie tutaj utrzymac gdyz moja siostra nie pracuje tylko jej maz plus do tego maja male dziecko ... a tylko tutaj mozemy spokojnie z nia mieszkac ... i pytanie moje brzmi czy jest jakas szansa zeby zdobyc wyzsze swiadczenia ... czy mam prawo ja tutaj ubiegac sie o jakas zapomoge o co kolwiek moze jest jakis sposob bym tutaj mogl pobierac rente zasilek i tym podobne ... jezeli sie zbyt nie jasno wyrazilem to przepraszam ... bardzo prosze o odpowiedz z gory dziekuje Michal
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / niepelnosprawny w Austrii (1666 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill