www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Nowy serwis wózków inwalidzkich oraz handbike (812 - wyświetleń)
Autor Binio44 Dodany 2017-10-03 22:42
Nowy serwis wózków inwalidzkich oraz Handbike bocciasport.com

   Wyobraźmy sobie sytuację, w której psuje nam się samochód. Na pewno nie jest to dla nas komfortowa sytuacja. Dla wielu ludzi jest on często głównym środkiem lokomocji. Co wtedy robimy? Dzwonimy do jednego z kilkudziesięciu warsztatów samochodowych i umawiamy się na jego naprawę.

Dla osób niepełnosprawnych bardzo często wózek inwalidzki jest ich głównym i jedynym środkiem, dzięki któremu mogą przemieszczać się z miejsca na miejsce. Gdzie mają się zgłosić, gdy ulegnie on uszkodzeniu i będziemy chcieli go naprawić? Dotychczas jedyną opcją w takich sytuacjach był telefon do producenta danego wózka.

Teraz pojawiło się nowe miejsce, gdzie otrzymamy pomoc w takim przypadku- Serwis wózków inwalidzkich oraz handbike bocciasport.com.  To nowe miejsce na mapie Poznania. Serwis działa zdalnie. W swej ofercie oprócz napraw ma     również modyfikację wózków (odnosi się to też do wózków elektrycznych). Co należy zrobić by skorzystać z jego usług? Wystarczy wejść na stronę www.bocciasport.com. Tam wypełniamy krótki formularz, w którym opisujemy szkodę wózka (najlepiej robimy jej zdjęcie), oraz podajemy jego dane szczegółowe. Potem wystarczy zostawić do siebie kontakt. Podobnie postępujemy w przypadku chęci modyfikacji wózka. Przedstawiciel serwisu szybko skontaktuje się z nami, przedstawi wycenę usługi oraz możliwy czas jej realizacji. Warto podkreślić szybkość działania serwisu. Można umówić się na indywidualne spotkanie przedstawiciela z klientem.

Bardzo dużą zaletą serwisu napraw bocciasport.com jest możliwość wysłania kuriera do klienta. Jest to szczególnie istotne, gdy mówimy o wózkach elektrycznych, często o bardzo dużych gabarytach. W przypadku, gdy nasz wózek jest w naprawie, zapewniony jest wózek zastępczy.

Naprawiane marki: ottobock, kuschall, vermeiren, gtm mobil, quickie, panthera, sunrise medical, praschberger oraz wiele innych

W serwisie napraw bocciasport.com możemy m.in. wymienić takie elementy wyposażenia wózka jak: ogumienie, dętki, akcesoria, akumulatory, elektronika oraz programowanie. Serwis oferuję również wiele innych    usług.

Serwis nie zajmuje się:    szyciem, spawaniem oraz pracami w carbonie

Serwis napraw bocciasport.com to miejsce, w którym pracują ludzie znający się na swym fachu. Zajmą się twoim wózkiem bez względu na jego markę. Najważniejsze dla nich jest zadowolenie klienta.

http://bocciasport.com

Sport Shapes the Mind !
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Nowy serwis wózków inwalidzkich oraz handbike (812 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill