www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Nowy serwis wózków inwalidzkich oraz handbike (1483 - wyświetleń)
- Autor Binio44 Dodany 2017-10-03 22:42
Nowy serwis wózków inwalidzkich oraz Handbike bocciasport.com

   Wyobraźmy sobie sytuację, w której psuje nam się samochód. Na pewno nie jest to dla nas komfortowa sytuacja. Dla wielu ludzi jest on często głównym środkiem lokomocji. Co wtedy robimy? Dzwonimy do jednego z kilkudziesięciu warsztatów samochodowych i umawiamy się na jego naprawę.

Dla osób niepełnosprawnych bardzo często wózek inwalidzki jest ich głównym i jedynym środkiem, dzięki któremu mogą przemieszczać się z miejsca na miejsce. Gdzie mają się zgłosić, gdy ulegnie on uszkodzeniu i będziemy chcieli go naprawić? Dotychczas jedyną opcją w takich sytuacjach był telefon do producenta danego wózka.

Teraz pojawiło się nowe miejsce, gdzie otrzymamy pomoc w takim przypadku- Serwis wózków inwalidzkich oraz handbike bocciasport.com.  To nowe miejsce na mapie Poznania. Serwis działa zdalnie. W swej ofercie oprócz napraw ma     również modyfikację wózków (odnosi się to też do wózków elektrycznych). Co należy zrobić by skorzystać z jego usług? Wystarczy wejść na stronę www.bocciasport.com. Tam wypełniamy krótki formularz, w którym opisujemy szkodę wózka (najlepiej robimy jej zdjęcie), oraz podajemy jego dane szczegółowe. Potem wystarczy zostawić do siebie kontakt. Podobnie postępujemy w przypadku chęci modyfikacji wózka. Przedstawiciel serwisu szybko skontaktuje się z nami, przedstawi wycenę usługi oraz możliwy czas jej realizacji. Warto podkreślić szybkość działania serwisu. Można umówić się na indywidualne spotkanie przedstawiciela z klientem.

Bardzo dużą zaletą serwisu napraw bocciasport.com jest możliwość wysłania kuriera do klienta. Jest to szczególnie istotne, gdy mówimy o wózkach elektrycznych, często o bardzo dużych gabarytach. W przypadku, gdy nasz wózek jest w naprawie, zapewniony jest wózek zastępczy.

Naprawiane marki: ottobock, kuschall, vermeiren, gtm mobil, quickie, panthera, sunrise medical, praschberger oraz wiele innych

W serwisie napraw bocciasport.com możemy m.in. wymienić takie elementy wyposażenia wózka jak: ogumienie, dętki, akcesoria, akumulatory, elektronika oraz programowanie. Serwis oferuję również wiele innych    usług.

Serwis nie zajmuje się:    szyciem, spawaniem oraz pracami w carbonie

Serwis napraw bocciasport.com to miejsce, w którym pracują ludzie znający się na swym fachu. Zajmą się twoim wózkiem bez względu na jego markę. Najważniejsze dla nich jest zadowolenie klienta.

http://bocciasport.com

Sport Shapes the Mind !
Nadrzędny Autor KasjuszMag Dodany 2024-04-02 13:19
Uchwyty elektrodowe to niezbędne akcesoria w spawaniu elektrodowym, zapewniające bezpieczne i stabilne trzymanie elektrody podczas pracy. Ich konstrukcja jest dostosowana do wielogodzinnej, intensywnej eksploatacji, gwarantując komfort użytkowania oraz wysoką precyzję spawania. Dobrej jakości uchwyty elektrodowe są kluczowe dla osiągnięcia optymalnych rezultatów spawalniczych, minimalizując ryzyko błędów i zwiększając efektywność pracy.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Nowy serwis wózków inwalidzkich oraz handbike (1483 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill