www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / księgowa w Lublinie (1863 - wyświetleń)
- Autor janek36 Dodany 2017-10-27 09:35
Moze mi ktos polecic jakies dobre biuro rachunkowe? Znajace sie na rozliczeniach zusach i tych wszystkich akrobacjach... no i majace doswiadczenie z rozliczaniem tez ON, bo kilka takich zatrudniam i sam taki jestem :-) Slyszalem, ze spoko jest http://www.unisono.in/ . Jak narazie to moj numer jeden.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-11-02 11:38

> Moze mi ktos polecic jakies dobre biuro rachunkowe? Znajace sie na rozliczeniach zusach i tych wszystkich > akrobacjach... no i majace doswiadczenie z rozliczaniem tez ON, bo kilka takich zatrudniam i sam taki jestem >


Nie ważne ,że to jest reklama jakiejś firmy. bo to (link) administracja  może usunąć a istotne jest ,że aby coś rozliczyć to ON potrzeba ogromnej wiedzy aby poradzić sobie w jakiś akrobatyczny sposób aby nie tracić tego co przysługuje.
Nadrzędny Autor dżastaś Dodany 2023-05-01 08:34
Według mnie warto postawić na kogoś sprawdzonego, jak chodzi o prowadzenie księgowości, ponieważ wszystko tutaj musi być dopilnowane na ostatni guzik.
Ja przykładowo ostatnio znalazłam firmę https://www.kam.nu/pl/uslugi/sprawozdania-finansowe/    ,  która oferuje   kompleksowe sprawozdanie finansowe. Z  tego co widziałam, to  naprawdę oferują szereg świetnych rozwiązań dla firm.
Nadrzędny Autor KasjuszMag Dodany 2023-09-06 14:38
Pełna księgowość Bydgoszcz to kompleksowe usługi rachunkowe, które obejmują prowadzenie pełnej dokumentacji finansowo-księgowej dla przedsiębiorców i firm z regionu Bydgoszczy. Firma zajmuje się zarówno obsługą ryczałtowców, jak i podatników opodatkowanych na zasadach ogólnych. Profesjonalni księgowi dbają o księgi rachunkowe, rozliczenia podatkowe, a także sporządzają raporty finansowe. Pełna księgowość to gwarancja rzetelności i zgodności z obowiązującymi przepisami.

https://kancelaria-podatkowa.org/pelna-ksiegowosc/
Nadrzędny Autor poli789 Dodany 2024-04-20 14:58
Mnie również interesują usługi księgowe, ale szukam ich w okolicach Piaseczna. Myślę, że sprawdzę ofertę http://www.biurogrzegorczyk.pl/ - Biuro rachunkowe Grzegorczyk Piaseczno - Usługi księgowe, ponieważ wydaje się być ona bardzo profesjonalna. Wiem, że dzięki takiej pomocy można zajmować się sprawami firmy, nie martwiąc się o księgowość.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / księgowa w Lublinie (1863 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill