www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Poznam nowych ludzi (2378 - wyświetleń)
- Autor sunbeam Dodany 2007-08-28 17:35
Hej wszystkim! Jestem Agata i mam 25 lat. Chętnie nawiąże kontakt z nowymi osobami szczególnie z Wrocławia i okolic gdyż uważam, że prawdziwa przyjaźń wymaga bezpośredniego kontaktu a więc spotkania się twarzą w twarz. Przekonałam się tym ostatnio dość boleśnie, ale o tym to może kiedy indziej i w bardziej prywatnych okolicznościach. Piszcie jeśli chcecie, niestety nie mam na dzień dzisiejszy stałego dostępu do internetu, ale postaram się wkrótce odpisać. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie! Trzymajcie się! A to mój e-mail: butterfly1982-25@o2.pl
Nadrzędny Autor sunbeam Dodany 2007-09-14 07:24
Cześć! Proszę Was nie piszcie już do mnie, bo nie będę mogła odpisywać. Znalazłam już swoje szczęście i chcę się poświęcić tylko jemu. Życzę Wam wszystkim wiele miłości. Powodzenia :-) P.S Moje ogłoszenie znajduje się również w linku Szukam Przyjaciół pod nickiem Butterfly. Chcę być wobec Was uczciwa ale niestety nie wszyscy to rozumieją... Pozdrawiam wszystkich. Agata /Sunbeam /Butterfly.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Poznam nowych ludzi (2378 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill