www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Narzędzia i materiały do warsztatu. (473 - wyświetleń)
- Autor arekmadejczyk Dodany 2018-01-11 15:55
https://przydatny.pl/ to narzędzia i materiały do warsztatu, a także bezpieczne zakupy, szybka wysyłka, szeroki asortyment i niskie ceny. Sklep oferuje profesjonalny sprzęt dostępny od ręki, narzędzia produkowane na Słowenii, farby w korzystnej cenie oraz bogatą ofertę artykułów technicznych i metalowych m. in. szafy metalowe, drabiny, wózki transportowe, asortyment spawalniczy, narzędzia ręczne i elektronarzędzia oraz wiele innych... Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak również firm produkcyjnych, handlowych i usługowych.
Nadrzędny Autor maksimnowak Dodany 2018-12-07 11:10
Dzień Dobry,

Sam jestem pasjonatem majsterkowania, od lat sklejam i modeluję drewniane samoloty a do tego potrzebne są specjalistyczne narzędzia. Osobiście korzystam z rozwiązań firmy https://www.mbmeganarzedzia.pl narzędzia warsztatowe od znanych producentów jak MAKITA, YATO czy BOSCH ufam profesjonalistom bo zawsze moja przesyłka jest na czas. Zdecydowanie polecam ten sklep internetowy.

Pozdrawiam,
Maksim
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Narzędzia i materiały do warsztatu. (473 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill