www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Książka łamiąca stereotypy o polskich niepełnosprawnych (888 - wyświetleń)
- Autor szakuL3 Dodany 2018-02-07 17:26
Witam wszystkich :-)

Jestem osobą niepełnosprawną poruszającą się na elektrycznym wózku inwalidzkim. Od dziecka choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Moja sytuacja jednak nie ogranicza mnie w jakikolwiek sposób, aby czerpać z życia pełnymi garściami. Pod koniec 2017 roku samodzielnie wydałem swoją autobiografię, w której przełamuję wiele tematów tabu. Omawiam na swoim przykładzie kwestię potrzeb seksualnych osoby niepełnosprawnej oraz potrzeby towarzyskie i rozrywkowe. Moi czytelnicy poznają wesołe strony życia na wózku inwalidzkim. Zainteresowanie książką jest spore. Zdążyłem już wystąpić w lokalnej audycji radiowej, pisała o mnie Wirtualna Polska, niebawem TVN nakręci reportaż podczas spotkania autorskiego z moim udziałem w Katowicach. Gdyby ktoś z was był zainteresowany moją książką to zapraszam na stronę internetową oraz do polubienia mojego fanpage'a na facebooku. Poniżej zostawiam linki.

https://luzaknakolkach.pl/

https://www.facebook.com/luzaknakolkach/

Pozdrawiam serdecznie!

Luzak na Kółkach ;-)
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2018-02-07 19:49
Gratuluję. W wolnej chwili spróbuję zaznajomić się z linkami które podałeś.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Książka łamiąca stereotypy o polskich niepełnosprawnych (888 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill