www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Fotel w pracy (3716 - wyświetleń)
- Autor Jaśminowa Dodany 2018-04-06 06:51
Może tu ktoś będzie mógł odpowiedzieć na moje pytania :-) Witam. Posiadam orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym. Jest ono bezterminowe. Niepełnosprawność narządu ruch, neuroligiczna i moczowo-plciowa. Pracuje w państwowej firmie gdzie zgłosilam ten fakt. W grudniu 2016 roku mialam badania medycyny pracy gdzie tylko przepisano mi okulary. Od tego czasu sporo zmieniło się w temacie mojego kręgosłupa. Ból podczas pracy przy komputerze bardzo się nasilił. Staje się bardzo uciążliwy. Badania wazne są do grudnia 2019r. Napisalam podanie do kadr o ponowne skierowanie do lekarza medycyny pracy. Odmówiono mi. Czy mają do tego prawo? Czy mogę coś zrobić aby zakupiono dla mnie specjalny fotel do pracy?
Nadrzędny - Autor Jacekekk55 Dodany 2018-08-24 11:10
Może spróbuj zasięgnąć porady specjalisty czyli jakiejś firmy która zajmuje się przepisami BHP w jaki sposób można to załatwić żebyś dostał odpowiedni fotel.
Nadrzędny Autor matiaszek Dodany 2018-09-13 16:00
Popieram
Nadrzędny Autor sandalka Dodany 2018-10-28 19:22
idz na jakies konsultacje
Nadrzędny Autor papaja Dodany 2022-07-11 06:29
Fotel do pracy powinien być przede wszystkim wygodny. W końcu nie siedzi się na nim godzinę, a nawet 5 czy 8h. Dlatego wychodzę z założenia, że fotel do gabinetu musi być wygodny i spełniać nasze oczekiwania. Tutaj nie ma co oszczędzać.
Nadrzędny Autor Kajetannka3 Dodany 2023-02-10 23:25
Fotel w pracy powinien być przede wszystkim ergonomiczny. Tutaj https://swidnica24.pl/2022/11/zdrowe-siedzisko-ergonomia-w-praktyce/ możecie poczytać na ten temat. Ergonomia w miejscu pracy jest bardzo ważna. Tak samo jeśli ktoś pracuje w domu, nie ma to znaczenia czy to biuro czy dom. Jeśli spędzacie dużo czasu na siedząco to ergonomiczne stanowisko jest bardzo ważne.
Nadrzędny Autor KasjuszMag Dodany 2023-09-05 10:25
Wirtualne biuro Warszawa to innowacyjne rozwiązanie dla firm, które poszukują profesjonalnego wsparcia bez konieczności wynajmowania fizycznej przestrzeni. Dzięki temu rozwiązaniu, firmy mogą korzystać z usług recepcji, obsługi korespondencji oraz sal konferencyjnych, bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów związanych z wynajmem biura. To idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą działać w prestiżowej lokalizacji, jaką jest stolica Polski.

https://biurohello.pl/wirtualne-biuro-warszawa.html
Nadrzędny Autor kasiawu Dodany 2024-02-19 18:42
Specjalistyczny fotel do pracy powinien być ergonomiczny i zapewniać odpowiednie wsparcie dla użytkownika, aby zminimalizować dyskomfort i zmęczenie podczas długich godzin pracy przy biurku.. Warto szukać modeli przede wszystkim z zaawansowanym wsparciem dla lędźwi. Na stronie https://krainaoszczedzania.pl/ można znaleźć szeroki wybór foteli przystępnych cenowo, co pozwala znaleźć odpowiedni model, który spełni oczekiwania oraz pozwoli zaoszczędzić pieniądze.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Fotel w pracy (3716 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill