www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Szkola jazdy w olsztynie i okolicach (1998 - wyświetleń)
- Autor preak Dodany 2007-09-04 17:34
Witam, mam taki problem. Chce zrobic prawo jazdy ale nie jestem pewny na jakim rodzaju skrzyni bede jezdzil, jezeli bedzie to automat to niestety w swoim miescie tego nie zrobie (Olsztyn), i mam pytanie do kogos zorientowanego - gdzie w poblizu olsztyna jest (o ile jest :-), szkola jazdy przystosowana dla niepelnosprawnych, bo srednio mi sie kalkuluje jezdzic do Warszawy 3 razy w tygodniu i zdawac egzamin przy ich 3krotnie wiekszym ruchu ulicznym :-)

Ps. Jezeli ktos moglby mi jeszce powiedziec jak wygladaja badania na prawo jazdy i ile orientacyjnie musialbym zaplacic

z gory dziekuje ;-)
Nadrzędny Autor Prezes Dodany 2007-09-05 12:02
Czesc! Jesli moge Ci cos poradzic to proponuje zrobienie kursu na prawo jazdy w Centrum Kształcenia i Rehabilitacji w Konstancinie-Jeziorna.
Ja robilem tam prawo jazdy z 2 lata temu. Dysponuja oni 2 samochodowami przystosowanymi do jazdy dla osob dysfunkcja konczyn dolnych.
Fiatem Punto z maunalna skrzynia biegów oraz Fiatem Panda z automatyczna skrzynia biegów
Jest mozliwosc zakwaterowania w osrodku w ramach ktorego jest takze rechabilitacja oraz jest mozliwosc odrazu wykonania badan na prawo jazdy. Kurs taki jest niestety dosc kosztowny bo okolo 5500zl,ale sa mozliwosci roznego rodzaju dofinansowania.

Jesli chodzi o  jazde,to odbywa sie poczatkowo po ulicach Konstancina,a pozniej wraz z kolejnymi lekcjami po ulicach Warszawy.
Egzamin odbywa sie po ulicach Warszawy w osrodku egzaminacyjnym na ul.Odlewniczej

Podaje Ci namiary na KIEROWNIKA OŚRODKA SZKOLENIA KIEROWCÓW

Jest to Artur Paczkowski 500-005-073
I proponuje z nim uzgodnic wszystkie szczególy oraz mozliwosci dofinansowan

P.S. A ponizej podaje Ci linka listę Osrodkow Szkolenia Kierowcow dla ON.

http://www.autocentrum.pl/?FF=137&stype=51

pozdrawiam i 3maj sie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Szkola jazdy w olsztynie i okolicach (1998 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill