www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / zmotywować tych jeszcze niezmotywowanych... (10015 - wyświetleń)
- Autor anulka12 Dodany 2008-03-05 19:56
Witam Wszystkich,

jestem studentką AWF w Warszawie na kierunku Turystyki i Rekreacji, w tym roku bronię magistra na temat: "Motywacji uprawiania rekreacji ruchowej przez osoby z dysfunkcją ruchu" W związku z powyższym zwracam się z prośbą o pomoc w zebraniu niezbędnych mi informacji i wypełnienie ankiety:

http://www.23-04-2002.webpark.pl/

oraz rozesłanie mojej strony www, zawierającej powyższą ankietę:

Wybór tematu pracy był umotywowany doświadczeniem życiowym, które dotknęło mojego faceta bezpośrednio i jednocześnie mnie
pośrednio oraz fantastycznymi wykładami zaprezentowanymi na uczelni dot. turystyki i rekreacji osób niepełnosprawnych, a także chęcią przełożenia otrzymanych od Was informacji na moją przyszłą pracę - czyli propagowanie rekreacji ruchowej wśród osób z dysfunkcją ruchu jako magistra turystyki i rekreacji :-)

--
Z poważaniem
Anna Kołodziejczyk
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-03-06 12:52
Kolejny magister ktory chce uruchamiac nieruchomych ha ha ha
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-03-06 20:08
hehehe udany jesteś szczerbaty hehe

pozdrawiam niezmotywowana
Nadrzędny - Autor anulka12 Dodany 2008-03-06 20:58
owszem kolejny magister, ale niekoniecznie Tobie potrzeby...
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2008-03-07 10:06
Obawiam sie ze Tobie bedzie potrzebny. Padnij powsan ,padnij powstan .padnij powstan ,padnij powstan no czemu nie wykonujesz moich polecen przecierz nic ci nie jest tylko sobie wmawiasz chorobe. Ja wielka pani magister postawie cie na nogi i dam kategorie A . Moze jeszcze zdazysz do woja zanim uzawodowia nasza armie. Nawet bedziesz mogl zwiedzic piekny Afganistan. No dlaczego sie nie ruszasz moze ty nie slyszysz??
Na uszach sie nie chodzi!! Powstan padnij ,powstan padnij . A moze lubisz byc zmuszany do chodzenia kochany zboczku ?? Powiedz dlaczego nic nie mowisz ?? Dzieki mnie bedziesz wyl z rozkoszy. Tak powiedziawszy pani magister polozyla sie obok niego bo sie zmeczyla gadaniem a nie bylo w poblizu Kiepskiego Ferdynanda zeby ja biciem zmotywowac do dzialania. Bacznosc wszyscy ktorzy jeszcze leza w kojach!!!!!!!!!!!!
Milego dnia .
                                                                            Sz.
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2008-03-07 13:26
A czemu Ci to szczerbaty przeszkadza? Tak z ciekawości...?
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-03-07 17:33
CZAS  NA BLOKADE TYCH PRÓŚB  O WYPEŁNIANIE ANKIET BO CO ZA DUŻO TO  NIE ZDROWO
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2008-03-07 18:50
Barbaro,
Czas na blokadę będzie, jeżeli administracja tak zadecyduje. Zgłoś post do administracji i dalej to już ich interes. Póki co, Tobie to przeszkadza, a mnie na przykład zupełnie nie. Mam nawet z jednej takiej prośby bardzo sympatyczną znajomość... Więc niech administracja decyduje czego na tym forum chce, a czego nie chce. Bo użytkownicy są różni.

Przy okazji:
Aniu, wygodniej by chyba było gdybyś opisała jaki typ respondenta Cię interesuje, żeby ludzie tej ankiety nie musieli po próżnicy ściągać (bo chodzi przecież tylko o osoby aktywne sportowo, a tego jasno w poście nie ma) i dała linka bezpośrednio do ankiety zamiast do strony.

Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-03-07 21:27
każdy inaczej odbiera wszystko i ma prawo się wypowiedzieć
pozdrawiam
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2008-03-08 13:20
CZY JA ZAWSZE MUSZE KONCZYC.
WIDZE ZE NIEKYORZY LUBIA JAK KTOS ZA NICH DECYDUJE. A DLACZEGO NIBY AMINISTRATOR MA BLOKOWAC TO CZY OWO. CZY NIE POWINIEN RACZEJ PODDAC POD GLOSOWANIE CZY COS W TYM STYLU. CHYBA NIE MYSLISZ ZE KTOS TA STRONE UTRZYMUJE DARMO. KOZYSC MOZE BYC NAWET Z SAMEGO CZYTANIA I WCALE BYM SIE NIE ZDZIWIL GDYBY JA ZALOZYL JAKIS PSYCHOLOG ZEBY MIEC WGLAD NA REAKCJE LN. JAK CHCESZ TO MNIE POPROS TO JA CI POWIEM CZEGO CI NIE WOLNO. BUSKA.PA
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-03-08 14:47
Witaj Boginka!!!
Tylko częściowo się z Tobą zgadzam.Były wcześniej dwie ankieterki.Jedna to Magda, drugiej nie pamiętam imienia.Magda jest z Torunia.Ona chciała mieć wypełnioną ankietę,a ja tylko informacje (nie z komputera) jak dostosowane są hotele "Kopernik" i "Wodnik" dla ON w Toruniu. Zwykła wymiana poglądów.Niestety do dziś,a mija już kilka m-cy nie otrzymałam odpowiedzi.Skoro One nie dotrzymały umowy ja ankiety nie wypełniłam. Nie doszukuj się tu szantażu.Informacje były mi bardzo potrzebne do przenocowania i to bardzo pilnie...
Problem ankiet można rozwiązać bez problemu i forum.Wystarczy pospacerować po starym mieście,parkach,ulicach we własnym miejscu zamieszkania i na żywo wszystko wypytać.To jest tak wykonalne jak 2x2=4.Tak u nas sprawdziłam problem przewozów ON a i nie tylko i to tylko przez zwykłą ciekawość bez pisania prac mgr.Jak sie chce coś mieć lekko to się siedzi przed komputerem i czeka na Boskie zmiłowanie.
Przykro mi że mam kiepskie zdanie o ankieterach...

pozdrawiam
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2008-03-09 23:17
Ellu-
Ano zgoda  było coś takiego (i w sumie dziwna to historia, bo o nic aż tak skomplikowanego nie prosiłaś). Tyle, że mnie osobiście by to nie wystarczyło, żeby kolejnych, innych ludzi traktować negatywnie. Ale rozumiem Twoje stanowisko. :-)
A co do łatwości zbierania wyników - mam wątpliwości. Ja np. nie znoszę jak mnie ludzie na ulicy zaczepiają. Gdzieś się spieszę, coś załatwiam, a tu proszę. I nawet usiąść nie ma gdzie, pomyśleć, tylko tak człowiek sterczy. W ten sposób znów rozbijamy się o to co kto lubi. :-) Ja wolę jak się mnie "zaczepia" w różnych mało ważnych dla mnie sprawach kiedy mam czas, nigdzie się nie spieszę, mogę spokojnie się rozsiąść, pomyśleć... i jedną z takich sytuacji jest forum internetowe.
Jasne, że nic (teoretycznie) nie stoi na przeszkodzie, żeby pochodzić np. po wydziałach uniwersytetu, po stowarzyszeniach. I jasne, że są różni studenci: jedni tak zrobią i będą nadal mieli za mało wyników (bo promotor pracy ustalił, że musi być x), albo "na wszelki wypadek" zapytają na forach internetowych, żeby mieć o kilka więcej. Inni usiądą, wstawią ankietę do internetu i będą czekać aż im się sami respondenci oknami pchać będą. Tak jak wszędzie - są różni ludzie. Tyle że ja (ponieważ niczym ważnym nie ryzykuję) wolę pomylić się dając komuś trochę za duży kredyt zaufania w takich drobnych sprawach, niż dając za mały. :-)
Nadrzędny - Autor anulka12 Dodany 2008-03-08 22:01
Osobiście nie przepadam za wypełnianiem ankiet. Tylko niech mi krytykanci wytłumaczą jak zrobić badania na setce osób. Jaki sposób niby wybrać?. Mam przeprowadzić wywiad z setką osób tete-a-tete, no cóż uczelnia to nie jedyne moje zajęcie. A może pochwalicie się w jaki sposób Wy przeprowadzaliście badania piszą pracę magisterską? Jeżeli komuś nie było dane go bronić sugeruję się nie wypowiadać i życzę życzliwości ze strony grupy badanej w przyszłości. Nigdy nie wiadomo jaki styl badań będzie wymagany przez waszą uczelnię bądź promotora : ).
Nie rozumiem krytykantów, dlaczego marnują swój cenny czas na powyższe odpowiedzi? : ))))
Pretensje możecie mieć do systemu nauczania, a nie do mnie, ja osobiście jestem za zniesieniem pisania prac magisterskich uważam, iż sensowniejsze byłyby egzaminy z przedmiotów przewodnich danego kierunku.
Komentarz do Pana Szczerbatego moim zdaniem nie jest potrzebny, toksycznych ludzi zostawiam specjalistom.
Witaj Boginka,
Jeżeli chodzi o linka do ankiety rzeczywiście nie do końca to przeanalizowałam, jednak teraz już za późno, mimo wszystko sporo odpowiedzi już otrzymałam. Co do respondentów wydawało mi się, iż temat pracy wystarczająco to sugeruje no, ale cóż wszystkim nie da rady dogodzić. Pomimo wszystko dziękuję za cenne uwagi – takie odpowiedzi jak Boginki jak najbardziej wnoszą wiele… Szacuneczek dla Boginki : )
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2008-03-09 23:21
Co do tego, że temat jest jasny - być może to tylko ja tak mam. :-) Po prostu dla mnie "rekreacja ruchowa" i "sport" to nie to samo - mnie np. trudno stosowany przez mnie wysiłek fizyczny uznać za sport (dlatego ankiety ode mnie nie dostaniesz :-)) a jednocześnie jest to w jakimś tam sensie "rekreacja ruchowa". Przy tym temat "zmotywować niezmotywowanych" trochę mi zasugerował że pytasz także osoby nieaktywne ruchowo dlaczego nie uprawiają sportu, czytaj: jaka motywacja byłaby im potrzebna.
No ale więcej ględzić nie będę - pozdrawiam i życzę powodzenia z pracą.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / zmotywować tych jeszcze niezmotywowanych... (10015 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill