www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Skuteczność pomocy dla nas... (8847 - wyświetleń)
- Autor mirek.bak Dodany 2010-03-30 18:25
Pod koniec lutego zapisałem się na rozmowę z doradcą zawodowym.Chodziło o sfinansowanie kursu, który pozwoliłby mi odnależć się zawodowo,co nie jest łatwe w moim wieku(58).Rozmowa odbyła się ok 10 dni temu,doradca znalazł odpowiednią firmę szkoleniową,załatwił wszystko .Kurs zakończyłem 29.03. W dn. 01.04 br ROZPOCZYNAM UPRAGNIONĄ PRACĘ W WYMARZONYM ZAWODZIE !!!(to nie Prima Aprilis).Ludzie,czy tak nie może być wszędzie? Kompetencja,brak zbędnych formalności a co najważniejsze Dobra Wola. BRAWO!
Nadrzędny Autor Maria Brylka Dodany 2010-03-30 18:27
Zycze tylko POWODZENIA!!!! m.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-03-30 18:29
tak być powinno ale nie jest
pozdrawiam gratuluje i życze powodzenia
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2010-03-30 20:41
Kobieto - barbaro - ale właśnie człowiek napisał, że TAK SIĘ WYDARZYŁO.
To po co fakt, że komuś się powiodło komentować w taki sposób...? Więcej wiary.
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2010-03-30 22:35
TO SIE WYDARZYLO JEDNEMU NA 6 MILIONOW, ZE UDALO MU SIE A GDZIE RESZTA? NIE WIERZE W TO, ZE INNI INWALIDZI SA TOTALNYMI OBIBOKAMI. A mirek.bak GRATULACJE, ZE JEMU SIE UDALO, LECZ ZAPOMNIAL O JEDNYM, ZE KAZDY ON TO JEST INNY PRZYPADEK. ON NIE ROWNA SIE ON ANI SYTUACJA ONI NIE JEST ROWNA SYTUACJI ON.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2010-03-31 08:50
Pytasz "a gdzie reszta?"
Nie mówiąc, oczywiście, o tych, którzy nie mogą i nie powinni ze względu na stan zdrowia pracować - pozostali trzymają się kurczowo rent i utwierdzają się w głębokim przekonaniu, że im "się należy". Tylko już sami się często pogubili, co też im "się należy" z sensem a co tylko dlatego, że inni też tak mają...
Przecież sprawni też mają problemy ze znalezieniem (albo szukaniem) pracy, dlaczego więc wyróżniać tylko ON? Autor postu przynajmniej coś zrobił, aby z marazmu wyjść. To naprawdę zdrowsze.
Zgadza się, w tym kraju jest systemowy olbrzymi kłopot z zatrudnianiem ON, ale naprawdę nie dotyczy on WSZYSTKICH ANI KAŻDEGO. I przestańcie szafować tymi 6 milionami, bo to akurat zwyczajna rozdmuchana propaganda.
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2010-03-31 14:29
PROPAGANDA??? TO ZE JEST 6MILIONOW ON, KTORZY NIE MAJA ZA CO SIE LECZYC, ZA CO SIE REHABILITOWAC, ZA CO DO GARA WLOZYC, BO NIE STARCA IM OD PIEWSZEGO DO PIERWSZEGO, TO NIE PROPAGANDA A PRAWDA, TEN KTO NIE DOZNAL BIEDY NIGDY TEGO NIE ZROZUMIE A TYM BARDZIEJ LUDZIE INTEGRACJI, A TY DO NICH Z CALA PEWNOSCIA NALEZYSZ, BLUENGEL. PEWNIE BEDZIESZ ZAPRZECZAL, W MAWIAL MI ZE NIE PRACUJESZ W INTEGRACJI, ALE JA WIEM SWOJE.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2010-03-31 14:39
Więc gratuluję - zresztą, to stwierdzenie (wyssane z palca, bo się nie znamy) doskonale obrazuje generalnie twój stan wiedzy na tematy wszelkie.
A gdybyś tak swoją pełną złości energię wykorzystała na znalezienie pożytecznego zajęcia, byłoby i łatwiej, i milej:)
Nadrzędny - Autor rafallbn1981 Dodany 2010-03-31 17:55
jest propaganda masz racje, tylko wytłumacz mi pewna kwestie. Dlaczego wspiera sie osoby z lekkim stopniem niepelnosprawnosci ciagle mowiac ze oni straca, a zawsze pokazuje sie osoby na wozkach, bez nog, bez rak itd? Przeciez stopien lekki, to praktycznie osoby zdrowe, ktore sa sprawne ruchowo i im jest latwo znalezc prace gdziekolwiek, bo nie sa tak zalezne od systemu jak osoby z 1 grupa (chodz nie wszystkie). Wszyscy martwia sie o siebie, chodz wszyscy mowia "my dzialamy na rzecz ON". I taka jest ocena tego wszystkiego, za duzo fleszy z wladzami i niepelnosprawnymi, niz konkretnych dzialan.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2010-03-31 18:04
A dlaczego ja mam to tłumaczyć...?
Zdecydowanie nadużywasz (inni również) słów: każdy, wszyscy, zawsze, tylko.
Nadrzędny Autor rafallbn1981 Dodany 2010-04-01 07:35
bo jak zawsze chcesz udowodnic, ze ON sie ciagle zala. A moze cie ten temat jjakos dotyka i unikasz teraz odpowiedzi.
Nadrzędny - Autor mirek.bak Dodany 2010-03-31 19:27 Zmieniony 2010-03-31 19:50
Mam stopień umiarkowany od 9 lat dożywotnio.Co to oznacza-nie muszę tłumaczyć. Powód:R/N (wg srarej ustawy). Sam miałem mnóstwo zastrzeżeń tej samej natury, co Ty. I dlatego spontanicznie opisałem działanie katowickiej Integracji :z czymś takim spotkałem się 1-szy raz! Inaczej nie zajmowałbym miejsca na tym zacnym Forum. Poza tym:KUDZIE,NIE KŁÓĆCIE SIĘ ! (odpowiedź dla rafallbn81)
Nadrzędny - Autor rafallbn1981 Dodany 2010-04-01 07:44
tu nie chodzi o kłótnie, tylko niepodoba mi sie wogole dzialnosc organizacji pozarzodowych, ktore to tylko krzycza wielkie idee przed wladzami i urzedami by pozyskac kase a takze przy tym robic sobie multum zdjec razem z ON, a nie ma zadnej konkretnej wpolpracy miedzy samymi organizacjami. Co zutuje na cala sytuacje zyciowa ON.
Nadrzędny - Autor mirek.bak Dodany 2010-04-01 09:05
Ze smutkiem przyznaję Ci rację. Ale może ta jaskółka,którą opisuje zwiastuje wiosnę? Pozdrowienia !
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-04-01 20:59
tak być powinno odnosi się do zachowania urzędników którzy prawidłowo wykonali swą prace czytaj ze zrozumieniem
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Skuteczność pomocy dla nas... (8847 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill