www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Zadaj pytanie posłowi Plurze? (5718 - wyświetleń)
- Autor barnaba24 Dodany 2011-03-10 18:32
Pod tekstem

Zadaj pytanie posłowi – Marek Plura w programie Integracja!
http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/83993

Był komentarz z pytaniem do posła ... i nagle został usunięty i zablokowana możliwość dodawania komentarzy.

W takiej sytuacji można mieć wątpliwości, czy pytania do posła nie zostaną tak samo zmanipulowane albo w ogóle usunięte. Jaki jest sens namawiać do zadawania pytać jak są one kasowe. Czyżby PRL wrócił z cenzurą?
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2011-03-10 22:24
Ja też to zauważyłem... A choćby i doszły te pytania do adresata, to i tak nie dostałoby się odpowiedzi, ponieważ gdy była kiedyś rządowa strona www.parlament.pl na której było forum, a na tym forum była możliwość pisania z parlamentarzystami, w tym także do Posła Plury i napisałem do szanownego Posła pytanie...  Strona przestała istnieć bo ją przeznaczono na sprzedaż a ja i inni użytkownicy nie doczekali się od Posła Plury żadnej odpowiedzi. A wniosek jest taki, że Posłowie mają nas głęboko gdzieś....
Nadrzędny - Autor rafallbn1981 Dodany 2011-03-11 11:30
ja wysłałem na podany email pytanie. ciekawe czy odpowie.
Nadrzędny Autor Maria Brylka Dodany 2011-03-15 18:57
To, ze strona nie istnieje, nie przeszkadza wyslac pytania do p.M.Plura na Jego poczte: marek.plura@sejm.pl. Uczynilam to, malo napisalam rowniez o tym fakcie do p.redaktoraP.Pawlowskiego na wydarzenia@polsat.com.pl.Nie oczekuje odpowiedzi.A moze?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Zadaj pytanie posłowi Plurze? (5718 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill