www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / ROZRYWKA Barbórkowo - Sylwestrowa i inno-nickowa dla każdego (110421 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor walpoz Dodany 2012-10-28 21:51 Zmieniony 2012-10-28 22:00
Tu możesz wykazać się wiedzą, poczuciem humoru lub pokazać ze jesteś . Masz do dyspozycji wiele możliwości. Oto przykładowe tematy ale wierzę w Waszą pomysłowość i liczę na nowe pomysły.

Proszę o chwllkę cierpliwości i wyrozumiałość
wpiszę wg ilości wpisów
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-10-28 22:07 Zmieniony 2012-10-28 23:05
Ostatnia litera- zaproponowana przez Malwę
....

Akordeon
Neon
Nadwaga
Agresja
Alegro
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-10-28 23:23
Okno
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-10-28 22:15 Zmieniony 2012-10-28 23:06
Nazwy miast - również przez Malwę.
....

Nazwy miast

Gdynia
Antoniów
Włoszczowa
Adamów
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-10-28 22:22
Imiona - zaproponowana przez Lidian

Arnold
Dominik
Krzysztof
Franciszek
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-10-28 22:53
Pogoda - zaproponowana przez Szczerbaty

W okolicy Raciborza w nocy padał snieg jest biało
temp    2 stopnie ciepla,  pogoda bezwietrzna.
...
Na zachodzie piekna słoneczna pogoda ,ale jest chłodno . Bez opadów  od kilku dni :-))))))
...
  5 stopni nic nie pada chlodno dzis słonecznie
....
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-10-29 20:34
Gufno mnie obchodzi pogoda w okolicach  Raciborza
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-10-29 20:45
Nie jesteś pępkiem świata, może innych obchodzi.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-10-29 20:48
Wiem  oczywiście Basie
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-10-29 20:50
Coś się jej tak przyczepił. Ma takie same prawa na forum jak TY. :-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-10-29 20:53
To oco Ci chodzi? Każdy ma prawo pisać
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-10-29 20:57
Ok pisz masz prawo pisać tak jak my wszyscy. :-))))
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-10-29 21:50
A ilu was,
ano raz :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-10-29 21:56
My wszyscy czyli wszyscy piszący na forum. Dopisałam , bo widzę, że nie zrozumiałeś co chciałam powiedzieć. I to wcale nie oznacza , że wypowiadam się za innych. To jest moje zdanie w sprawie. :-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-10-29 22:07
To jest nadinterpretacja moich słów.
Nie jestem pewien a może jestem pewien kto nie zrozumiał.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-10-29 22:20
OK. :-) Może ja Ciebie źle zrozumiałam. :-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-10-29 23:00
To teraz trzymajmy sie tematu. TU ma być o pogodzie! Jest zimno podobnie jak wczoraj  ez śniegu. Ciekawe jaka pogoda w Raciborzu?
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-10-29 23:01
jutro się z pewnością dowiemy
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-10-30 12:13
Sylwester gdzie twój barwny opis pogody z okolic Raciborza ;-)  szybkonapisz bo niewiem co na siebie włożyć
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-11-27 10:04 Zmieniony 2012-11-27 10:12
Forum ożylo. Sylwester napisał: jaka pogoda w okolicach raci... .zaprosił na kawę bez sernika ,co bedzie jadł na obiad : i wywlekł wątki  w których nikt  nic ciekawego nie pisze tylko sylwester, codziennie to samo.automat ;-)? Zabrakło ostatniej litery,nazwy miasta,co lubi, itp ciekawych tematów i ponownie odechciewa się tu pisać.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-11-27 10:23
Wal, dlaczego chcesz żeby on pisał tak jak się to Tobie podoba? Nie jesteśmy tu po to, aby kogoś zmieniać, nawet nie jesteśmy w stanie tego zrobić. Zaakceptujmy siebie , a wtedy będzie łatwiej i milej. Również nie podobają mi się wpisy niektórych osób i to nieraz bardziej tych, które próbują uchodzić za super inteligentne, dlatego bardzo sobie cenię osoby takie jak Sylwek, które są szczere i niczego nie udają. Wolę z nim wypić wirtualną kawę z takimż sernikiem niż czytać chamskie odzywki innych.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-11-27 11:15
Lidian po prostu sama sobie zaprzeczasz w wielu wpisach.

>Wal, dlaczego chcesz żeby on pisał tak jak się to Tobie podoba? Nie jesteśmy tu po to, aby kogoś zmieniać, nawet nie jesteśmy w stanie tego >zrobić. Zaakceptujmy siebie


>albo z nami piszesz albo odwal sie ( to cytat z łagodniejszej wypowiedzi Basi)


Ty też jesteś tego zdania(albo piszesz o serniku albo odwal się? I gdzie ta akceptacja?

>dlatego bardzo sobie cenię osoby takie jak Sylwek, które są szczere i niczego nie udają. Wolę z nim wypić wirtualną kawę z takimż sernikiem >niż czytać chamskie odzywki innych.


Już od jakiegoś czasu nie widzę Tu chamskich odzywek (konkretnie od czasu jak przestała pisać Rea,Basia,bober itp nicki- może to jedna osoba?)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-11-27 11:38
Wal , to że akceptuję jakieś osoby na forum wcale nie musi oznaczać, iż zgadzam się z tym co mówią czy robią. Na forum są osoby o różnych wyznaniach, orientacjach seksualnych , poglądach politycznych itd.  to, że zaakceptowałam ich takimi jakimi są nie musi od razu oznaczać, że odpowiadam za ich odpowiedzi czy zachowania. Nie mogę przecież tego zmienić, bo jak sobie to wyobrażasz.... mam namawiać kogoś by się stał hetero jak jest homo, bo ja uważam, że to jest lepsze? Dałam taki przykład żeby było łatwiej zrozumieć o co mi chodzi. Powtarzam akceptuję to, że na forum wypowiadają się różni ludzie, ale to nie oznacza , że zgadzam się z wszystkimi ich zachowaniami i wypowiedziami.

Nie jestem adminem i nie wiem kto występuje tutaj pod kilkoma nikami. Równie dobrze można tak powiedzieć o Tobie, bo o mnie już tak mówiono. :-))
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-11-27 11:56

>Wal , to że akceptuję jakieś osoby na forum wcale nie musi oznaczać, iż zgadzam się z tym co mówią czy robią.


W porządku.  Tylko Im tego nie piszesz.(Ja też czasami nie piszę wszystkiego co myślę)

>Nie mogę przecież tego zmienić, bo jak sobie to wyobrażasz


Gdy ja zaprotestowałem oficjalnie przeciwko sposobowi pisania Sylwestra i Basi. To Ty i Ella natychmiast skarciłyście mnie że ja tak nie mogę ograniczać innym dostęp do pisania. A ja tak sobie to wyobrażam: Czasami piszę jak mi się coś nie podoba.

>Nie jestem adminem i nie wiem kto występuje tutaj pod kilkoma nikami. Równie dobrze można tak powiedzieć o Tobie, bo o mnie już tak >mówiono.


Czy zdarzyło się że admin napisał taki zakaz? Nie chce mi się teraz czytać regulaminu forum. Czy taki zakaz nie powinien dotyczyć adresu IP. Jeśli nie ma stałego to może powinna być informacja na ten temat .
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-11-27 12:25 Zmieniony 2012-11-27 12:27

>Gdy ja zaprotestowałem oficjalnie przeciwko sposobowi pisania Sylwestra i Basi. To Ty i Ella natychmiast skarciłyście mnie że ja tak nie mogę ograniczać innym dostęp do pisania. A ja tak sobie to wyobrażam: Czasami piszę jak mi się coś nie podoba.


<
Częściej piszesz że nie podoba Ci się sernik niż chamstwo.

>Czy zdarzyło się że admin napisał taki zakaz? Nie chce mi się teraz czytać regulaminu forum. Czy taki zakaz nie powinien dotyczyć adresu IP. Jeśli nie ma stałego to może powinna być informacja na ten temat . <


Regulamin jest krótki, można przeczytać. Nie dziwię się, że niektórzy forumowicze nie przestrzegają regulaminu skoro admin go nie przestrzega, bo gdyby przestrzegał, to już dawno zrobił by na forum porządek.
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-11-27 12:31
:-)))
To cytat z regulaminu. Zachęciłaś mnie do przeczytania tym że jest krótki Ale masz całkowitą rację. Regulamin sobie a forum sobie. Prawo sobie a życie sobie. Takie odbicie kraju w małym lusterku ;-))

>3. Użytkownicy Serwisu publikują swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Stowarzyszenie nie ponosi żadnej >odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników Serwisu.


>4. Zabrania się zamieszczania w Serwisie treści:
>a) sprzecznych z prawem,
>b) wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej,
>c) propagujących przemoc,
>d) zawierających wulgaryzmy oraz w inny sposób naruszające zasady współżycia społecznego,
>e) obrażających jakiekolwiek osoby trzecie,
>f) naruszających prawa autorskie,
>g) reklamowych i promocyjnych.


i tu sensacyjne ostrzeżenie

>5. Serwis jest moderowany - każda nowa wiadomość będzie umieszczona na łamach Serwisu po zatwierdzeniu przez Stowarzyszenie. >Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do:
>a) nieumieszczania na łamach Serwisu, oraz
>b) usuwania już umieszczonych na łamach Serwisu, treści, które naruszają zasady niniejszego regulaminu.


no i wszystko jasne ;-)
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2012-12-05 18:04
No walpoz idź się zdrzemnij bo coś masz muchy w nosie. Jak mi posty w jakiś wątku nie podchodzą nie czytam i nie odpisuję.
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-12-05 19:11
Walpoz zazdrościsz basi i Sylwkowi poczucia własnego ja i nie dręczenia innych? Ty wogóle jesteś jakiś dziwny. Ciągle masz o wszystko pretensje jakby ci życie prywatne dało w kość. Przenosisz swoje gorzkie żale tu I to w Dniou imienin Basi? jesteś do niczego facetem.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-05 23:28
Imieniny były wczoraj. Życzenia złożyłem.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-12-06 17:14
jeszcze raz dziękuję :-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-10-28 23:03
LOTTO zaproponowany przez ella

25 milionów gram dalej  
...

0 trafien gram dalej
...

Ja też gram dalej osiem zakladow z plusem :-)
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-10-28 23:38
Tez czasami coś wysyłam. Na razie bez sukcesów. Jestem hazardzistą. Dlatego nie gram systematycznie.
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-10-30 12:17
Gdzie się ukrywają milionerzy z tego forum.  Temat do tej pory przewodni ((chyba tu wszyscy grają) a mi to  loto.
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-10-30 13:34
Witam wszystkich na blogu Sylwestra (gamonia). Zebyście nie musieli się męczyć otwieraniem to napiszę cu u niego. Sylwester wie ze jest miasto legnica,zna wacława,sos czosnkowy lubi,  dziekuje za zamieszczenie wylosowanych liczb ,a w okolicach raciborza sloneczko swieci temp 4 stopnie i nie wieje, naje się dzisiaj bigosu z ziemniakami,zaparzył smietane z kawą i poczka (cokolwiek to znaczy) i zna slowo dno tylko szkoda że nie zna wszstkich znaczeń tego słowa.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-10-28 23:59
Lubie nie lubie zaproponowana przez Malwe
....
Lubie wafelki

...
Tez je lubię szczególnie do kawy

....

Lubię spotykac  sie  z ludzmi 
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-10-29 10:46
forum jest dla wszystkich nie podoba ci się coś to tu nie pisz :-)
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-10-29 19:42
Basiu walpoz wyłapał trafnie ale i tak nie rozumiem o co chodzi - jestem tępa w złośliwościach, a może to taki kącik: najdziwniejsze wypowiedzi i pytania forumowiczów?
Jak masz chwilę czasu wyszukaj Walpoza i wklej :-)
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-10-29 20:31
A ja rozumiem o co mu chodzi.

Kiedyś pisało się wątki na temat.

Teraz jest wszędzie "bigos"
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-10-29 20:32
Albo basia z sylwestrem
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-10-29 20:35 Zmieniony 2012-10-29 20:45
To się  nazywa dyskryminacja walpozie :-( Możesz też wal... w niepozie.
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-10-29 21:08
Już się poprawiam Sylwester z Basią. O widzę że i  Ty się poprawiłaś :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-10-29 20:47
Walpoz może własne forum załóż, tam będziesz wprowadzał swój porządek i zbanujesz osoby, które Ci nie pasują.
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-10-29 20:51
Po co. Przecież w tej formie to kawaiarenka padnie
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-10-29 21:09
Walpoz a co Ci Basia przeszkadza. Faktycznie coś się jej uczepił. Ma prawo tu być tak samo jak i Ty. Dziewczyny mają rację.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-10-29 21:21
Nieobecni nie mają racji. Basia ma racje.
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-10-30 13:41
Bo jest obecna nawet jak  nie jest :-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-10-29 22:12
Ależ Basiu masz rację nie podoba mi się w w wątkach wypisanyc w tym wpisie, dlatego tam nie piszę. Inni też nie piszą czyli masz rację, nie podoba się im TAM.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-10-29 22:25
Wątki, które się zupełnie nikomu nie podobają umierają. Te, które wymieniłeś kilku osobom się podobają więc żyją.  Tak jest nie tylko na tym forum. :-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-10-29 22:44
walpoz ma zły dzień trzeba mu darować :-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-10-29 22:50
Odpowiem we własciwym dla problemu wątku. Nie róbmy też tutaj bigosu
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / ROZRYWKA Barbórkowo - Sylwestrowa i inno-nickowa dla każdego (110421 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill